Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha itthon is bevezetik a...

Ha itthon is bevezetik a kötelező oltást te mit fogsz csinálni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 10:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
6%

"Nem lenne egyszerűbb, hogy aki fél, ő oltassa be magát amennyiszer akarja, aki meg nem kívánja beadatni magának, őt hagyják békén? Elvégre az oltott is terjesztheti és az oltással csak magát védi állítólag, hogy enyhébb legyen a lefolyás."


Nyilván logikus lenne ez is, de akkor aki nem oltott és nem enyhe lefolyású a vírus kapjon ellátást vagy ne?

Mert ha kap feleslegesen terheli a rendszert, mivel egy olyan vírust kapott el amire már van oltás, csak ő nem akarta felvenni.

Ha nem kap akkor pedig minek fizeti a tb-t?

2022. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
4%

8! Kíváncsiságból honnan szeditek ezt a baromságot, hogy "senykisevállalértefelelősséget"? Mert ezt annyiszor hallom, és úgy baromság, ahogy van.


Az emberek 100%-ra beszélyes a vírus, az, hogy kb. a harmadán tünet mentesen megy át, annak csak örülni kéne, a maradék kétharmadból elég sokan kínlódnak vele hetekig, rosszabb esetben kórházba kerülnek, maradandó károsodással gyógyulnak, vagy akár bele is halnak.


Amúgy tök érdekes, hogy mindig az oltásrettegőknek nincsenek covidos ismerősei akik megkínlódtak, vagy belehaltak, nem? Nekem kapásból van két ismerősöm, aki belehalt -igaz csak távolik- és többen voltak vele kórházan vagy volt olyan ismerősök, aki oda került, az egyik munkatársamnak covidba halt bele a férje és az anyja is.


Miért érezném magam megvezetve? Tudod, aki kicsit ért a biológiához, annak nem túl meglepő az, hogy a vírusok mutálódak, persze újszülöttnek minden vicc új...

2022. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
#22 Az emberek 100%-ára veszélyes a vírus, te jó ég, de jót nevettem. De látom folytatod azzal is, hogy a harmadán tünetmentesen átmegy, a maradék 2/3 meg kínlódik. Rajtam is átment, ahogy a szüleim is elkapták, nekem semmi bajom nem volt, náluk meg olyan, mint egy egyszerű influenza. Ha annyira veszélyes lenne a vírus, nem pár millióan haltak volna meg a világon, hanem több százmillióan. Amúgy meg mit zavarja az oltottat, hogy én nem adatom be magamnak, mert hülyeség, nagyobb eséllyel lesz valami bajom az oltástól, mint a vírustól.
2022. jan. 21. 11:44
 24/30 anonim ***** válasza:
50%

#14 [link]


"A SARS-CoV-2-vel fertőzött és beoltott hatéves gyermek halálát vizsgálják "


Egy héttel az oltás után halt meg.



Kísértetiesen hasonlít Csollány Szilveszter esetére, ő 9 nappal az oltás után került kórházba súlyos tünetekkel..

2022. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Akkor ki megyek horgászni. Ha nem lesz kötelező akkor is.
2022. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
23%
23! Hidd el én is jókat nevettem rajtad! :D
2022. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 mindentudó99 ***** válasza:
8%
#23 Szerintem senkit se érdekel oltatod e magad. Ez mindenkinek saját döntése. De az nagyon rossz duma hogy könnyen átvészelted. Van aki nem ilyen szerencsés. De ezek szerint azt lexarod
2022. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
Általános iskolába még kiröhögtük,aki félt a szuritól. Azért nem haltak meg száz millióan, mert kijárási tilalmak voltak, ha nem tűnt volna fel. Az oltás az MRNS-t ad be, ami a vírus kapszidburkának egy részét kódolja. A vírussal az egész vírust megkapnád, ami sokkal rosszabb. Más alkalmakkor is elutasítanád a gyógyszeres kezelést, mondjuk ha cukorbeteg lennél? Az oltás néhány mg, élelmiszerrel nagyobb anyagmennyiséget viszel be egy nap, akár egy kilót is. Meg sok oltásellenes iszik, drogozik, az nyilván nem ártalmas rájuk. Az is marhaság, hogy az emberek 0,01%-ra halálos. Megvan az 2-5%-között is. Ha az emberiség 2-5%-a halna ki, az már elég komoly szám lenne, számold csak ki!
2022. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
63%
laszarom
2022. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
60%
Szétvágom majd a seggüket és feldugom a tűt nekik.
2022. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!