Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden eddiginél veszélyesebb...

Minden eddiginél veszélyesebb dán mutánst fedeztek fel. Mégse lesz vége a covid járványnak?

Figyelt kérdés

Már néhány cikkben csillogtatták annak a reményét, hogy a covid világának valaha vége lesz. De most megint minden eddiginél nagyobb aggodalomra okot adó variánst azonosítottak itt Európában:

[link]

Mit gondoltok?



2022. jan. 28. 03:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos lehet hogy nem lesz vége.
2022. jan. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer minden véget ér

Talán majd az ükunokáink idejében

2022. jan. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem okoz súlyosabb tüneteket az eredeti omikronnál, akkor had gyüjjön, legalább előbb túl leszünk rajta. Már a sima omikron is úgy terjed mint a kanyaró, azt is mindenki elkapja, úgyhogy olyan mindegy melyik megy át az emberen. Ha marad ez is a felső légutakban, akkor ezzel az omikronnal megütöttük a főnyereményt, mert egy szezonális megfázásra fog szelídülni a járvány. Már csak az a nagy kérdés, hogy az omikron antitestek mennyire védenek a delta variáns ellen, mert a másik irányban már nem nagyon működik a dolog, a delta antitestjei nem nagyon védenek az omikrontól. Nehogy úgy járjunk, hogy az omikron annyira szétfejlődik az eredeti variánsoktól, hogy az antitestjei nem fognak védeni egy szuper-delta variánssal szemben. Csalóka lehet, hogy ennyire domináns az omikron, de ettől függetlenül a delta is jelen van még, és abból is lehet akármi. Egy rekombinációval pillanatok alatt előkerülhet egy delta súlyosságával, és az omikron fertőzőképességével terjedő variáns. A szakembereknek is az a problémájuk, hogy mire van valami kutatási eredményük, addigra már egy újabb verziót kéne kutatniuk, olyan gyorsan változik a helyzet. Még a deltát sem ismerjük rendesen, de már az omikront kéne vizsgálni, de most már annak is a 2-es változatát, csak kullogunk az események után.
2022. jan. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Biztos ami biztos en tegnap felvettem a 4.oltast.
2022. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem veszélyesebb, csak fertőzőbb, ne keverd a dolgokat.
2022. jan. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Lesz még harminc másik variáns is, én azt sem tudom melyiket kaptam el, de annyira nem is foglalkoztat. Az egész legrosszabb része annyi volt, hogy pár napig alig éreztem a dolgok ízét, aztán ennyi.
2022. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Aki eztet elhiszi szamarabb a lónál..
2022. jan. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Kit izgat már.
2022. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Blablabla. Előre megmondták, hogy 13 évig fog tartani. 2-nél járunk. Mi a kérdés?
2022. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

- Pelikán elvtárs! Az egyik szemem sír, a másik nevet! A belső kártevők egy újabb csoportjára csaptunk le!


- Megint egy újabb csoport?

2022. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!