Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tegnap este (22.jan.32) Regge...

Tegnap este (22.jan.32) Reggel 4-5ig repülők mentek Mi volt az?

Figyelt kérdés
Elsőnek azthittem szél majd ma mondja anya hogy azok repülők voltak Ukrajnaba.Nagyon sok ilyen láttam a netem meg hogy jön a 3.vilaghaboru. Én félek nagyon. Ez igaz vagy mi a véleményetek róla?

2022. jan. 31. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy lessz 3. Vh kell valamivel fosatni a népet ha már a korona nem jó ha Oroszország megtámadja ukrajnát a NATO tudod mit csinál? Összeül elmondja hogy csúnya rossz ruszkik küldenek ukränoknak élelmet meg leselejtezett fegyvereket azt el van intézve az egyetlen változás az az hogy Oroszország a kárpátokug fog érni viktornak meg nem kellessz sokat utazni segget nyalni putyinhoz
2022. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként gripenek (azok a vadászgépek) mindig gyakorlatoznak felszálnak körberepülik a fél orszägot vissza a bázisra oszt ennyi én is látom őket már 10 éve folyamatosan minden héten minimum 2x jó az egy dolog hogy oda is mehetnek de őszintén putyin minket nem támad mert trójai faló vagyunk neki európa közepén az ukránokat utálja a világ köztük mi is és ha meg is támad minket nem hiszem hogy mi leszünk azok akik megálítják a 2 milliós orosz sereget ha amerika vagy valaki akinek van is hadserege nem segít be a ruszkik legyalulják európát németeknél megakadnak a franciäk most se tudják hol vannak anglia meg sz@rik az egészbe szóval van egy Németországunk aki tehet valamit jók az esélyek
2022. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"22.jan.32" - és ma még csak 22. jan. 31. van, ám megnyugtató, hogy holnap sem jan. 32. lesz.
2022. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet elírta
2022. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ige elírtam bocsánat
2022. jan. 31. 19:50
 6/6 anonim válasza:
Vadász repülők voltak! Ukrajnába! Kár hogy törölted magad
2022. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!