Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Átlagosan havi 2,9 millió...

Átlagosan havi 2,9 millió forintot lehet keresni az NB I-ben. Ez sok vagy kevés vagy reális?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 8. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Sok, nagyon sok, főleg közpénzből.
2022. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha a teljesítményűket megvízsgáljuk akkor ez rengeteg pénz!
2022. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Mivel tök haszontalan az egész, sok. Az egészségügyi dolgozók, a tanárok, akik valóban hasznosak lennének, bezzeg alul vannak fizetve, és nagyon sokszor szörnyű körülmények között dolgoznak.


Én bizony majdnem minden állami támogatást megvonnék az élsporttól, legyen pénzük a szurkolóktól és a szponzoroktól. Ja, máris kevesebb de jobb csapat lenne, mert aki nem teljesít, azt kirúgják?! Szörnyű!

2022. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Az eredményeket figyelembe véve én egy forintot sem adnék egyiknek sem.

Ha én ilyen eredményességgel végezném a munkám úgy kirúgnának hogy a lábam sem érné a földet, és még ottvan az is hogy hol keresek én ennyit mint ezek.

2022. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez botrányosan inkább. Ezeknek a nettó 200 is sok. nem, hogy ennyi
2022. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
A fizetés teljesítményen felüli, viszont a teljesítmény kritikán aluli. Minimálbért ér a magyar fositák tehetsége.
2022. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

1. Elméletileg ők néhányan a legjobbak, tehát nekik néhányuknak kell legalább ennyit keresni, ha a sok száz másik sportolónak is elvárható, hogy a fizetése a megélhetéshez elegendő legyen.

Ez olyan, mint a parlamenti képviselők fizetésén hisztizni. ha az országot irányító választott képviselőink, az a 200 ember nem keres jól, akkor az "alatta" állóknak mégis mennyi lenne a jövedelme? Akik a csúcson vannak azok keressenek jó sokat és akkor elvárható, hogy nekünk többieknek is legyen jó fizetésünk.

2. a focisták csak egy pár éven keresztül tudnak ilyen szintű sportolóként jövedelemre szert tenni, ellenben előtte évtizedes munka van abban, hogy oda eljuthassanak és később is közülük csak kevesen tudnak a sportban dolgozni. Focistának lenni az NB I-ben csak keveseknek adatik meg és nekik sem hosszú ideig, ellenben előtte iszonyat munka kellett hogy oda bejuthassanak ők és ne valaki más. Ha nem kínálunk fel az elméletileg legjobbaknak ténylegesen vonzó jövedelmet, akkor miért akarnának olyanok ezen a pályán indulni akik valóban lehetnének a legalkalmasabbak?

2022. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Vérlázítóan sok. Én még akkor sem adnék 100 ezer nettónál többet, ha lenyűgöző teljesítményt nyújtanának, mert szerintem a KÖZPÉNZ nem a profi sportra van, hanem olyan szolgáltatásokra, amelyek a társadalom széles rétegét szolgálják.
2022. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

És bizony talán még az olimpiai életjáradékot is komoly feltételekhez kötném, pl. bűncselekmény miatti elítélésnél, stb. elveszítené.


Ill. a sportolóknál az erkölcsöt is nézzék, mert nem csak a gólok számítanak, hiszen ezek a semmirekellők valamiért celebek, példaképek, és egy bűnöző ne legyen már az.


Ezt állami szinten nem érdekel senkit, öntik a lóvét mert megy a korrupció is, de egy cég nem engedheti meg magának, és azt mondja, hogy, rúgják ki, vagy nincs több lóvé.

2022. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
#7 Az a gond hogy a nálunk legjobbak is sz#rok a világátlaghoz képest. Igen csak pár évig keresnek ennyit, aztán utána meg csak a havi 500-as nettó nyögdíjat a másodállás mellé, esetleg tovább edzősködik évtizedekig valamelyik klubnál szintén nem kicsi pénzért.
2022. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!