Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitlernek igaza lehetett...

Hitlernek igaza lehetett abban, hogy a végső cél a fehér ember elpusztítása?

Figyelt kérdés

Én megvallom, elolvastam a könyvét vagy 10 évvel ezelőtt és nem értettem honnan veszi azt a baromságot, hogy a zsidók célja a gyűlölt fehér ember elpusztítása.

Ma viszont egyre inkább tendencia, hogy mindenféle inkább vélt mint valós elnyomásért csakis a keresztény, heteró, fehér férfit teszik felelőssé, ami gyakorlatilag inverz nácizmus: aki ebbe a csoportba tartozik, születetten bűnös, "privilégiumai" vannak, hajlamos az erőszakra stb.

A kereszténységet sem azért "kell" elpusztítani, mert direktbe ártana bárkinek, hanem ez maga a fehér ember kultúrájának, évezredes történelmének és ami a legfontosabb, értékrendjének alapja (ezt nem látják egyébként a melegek sem, hogy a nagy vallásgyűlöletükkel önmagukat is elpusztítják).

Továbbá érezhetően arra tartanak a folyamatok, hogy a csóróságban élő, kisemmizett, nem fehér bőrű népcsoportok szüljenek milliószámra, miközben itthon abortusszal, női jogokkal, melegek, transzok és azok hajlamainak normalizálásával visszaszorítsák a születő gyerekek számát.

Soros György, aki vagyona legnagyobb részét az álatala alapított Open Society szervezetekbe nyomja, melyekből aztán az LMBTQ, BLM stb. fakad ki, történetesen zsidó.


Nagyon jól tudom, hogy mindez konteósan meg fidesz propagandásan hangzik, de elképzelhető, hogy mégiscsak ez a valóság, vagy annak egy szelete? Az is sokatmondó, hogy ilyen vélemény megfogalmazásakor mindig előre elnézést kell kérni, mintha valami lesújtana az emberre csak azért, mert merészel felvetni dolgokat.



2022. febr. 8. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Most meg te beszélsz baromságokat.

Jaj szegény keresztény hetero fehér férfiak, 5000 évig mindenkit elnyomtak, most meg már nem. Nagyon sajnálni kell ezt a fajt.

2022. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy érted azt, hogy az LMBTQ a Soros György által támogatott szervezetekből fakad ki. Én LMBTQ személy vagyok, és nem Soros szervezetiből jöttem, hanem anyám méhéből.
2022. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Hitler gyökeresről ki akarta irtani a kereszténységet.
2022. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%

"miközben itthon abortusszal, női jogokkal, melegek, transzok és azok hajlamainak normalizálásával visszaszorítsák a születő gyerekek számát."

Na ne mondd már hogy te azért nem tudsz gyereket csinálni a csajodnak, mert a szomszéd Pista bácsi meleg, és joga van Jóska bácsival összeházasodni... Mégis miért akadályoznak ezek a tényezők abban, hogy családod legyen? Semmilyen jogodat nem veszik el, ugyan úgy lehet 10 gyerekes családod ahogy eddig is lehetett. Meleg Pista bácsinak meg akkor sem lesz gyereke ha házasodhat meg akkor se ha nem, ez szintén nem befolyásol semmit.

Én inkább azt gondolom hogy a saját sikertelenségedet vagy képtelen elismerni, és ahelyett hogy a saját életedben próbálnál változtatni valamit, az egészet kivetíted egy kisebbségre, és az ő hibájukként könyveled el magadban a saját kudarcaidat.

2022. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, itt most nagyon lefognak hurrogni téged, engem meg lepontozn😃, de hát ilyen az élet. Mkstanra látható, hogy kb igaza volt.

Ha a mainstreamben futó, most divatis témákat sorba állítod, látható, higy mire megy ki a játék. Az 1-es válaszoló meg sem próbál cáfolni, csak lehülyéz, egy ingen kicsike fügefalevéllel.

Sorost engedd el, nem sok köze van ehhez, csak egy báb, ha meghal, más áll a helyére.

A great reset és az agenda21 tervek végrehajtásához szükséges, hogy a nemzetállamokat felszámolják, a gondolkodni képes, tehát veszélyes, fehér embereket felhigítsák, eltüntessék. Azért az is érdekes, hogy amiket olvastam itt ott, jó régen, mára megvalósulni látszik.

Ide tartozik a klimahiszti, a BLM mozgalom, a genderelméletek, az erőszakos feminizmus, az erőszakos migráció, a kovidhiszti, a kereszténység szétb@szása stb.

Ha ezeket megnézzük, ezek "célközönsége" a nyugat, fejlett, fehér társadalmak.

Az éremnek, mindig csak az egyik oldalát vizsgálják, ill mutatják, az igazságnak mindig csak azt a részét bontják ki, ami számukra kedvező. A média, a cégek, márkák, brandek mind mind egyetlen kézben vannak, ugyanazok a tulajdonosok, még az egymásnak konkurens cégek esetében is. Hát kb ez van most. Ami számomra ijesztő, hogy ezek generációkban gondolkodnak, 50-100 években. Öreg, 80-100 éves emberek, pl Soros, Klaus Schwab kardoskodnak ezen tervek mellett, nem hinném, hogy puszta emberi jóságból. Na, majd rájövök erre is.

2022. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Kérdezőnek és #5-nek sok igaz van az írásában, de: Hitlert hagyd ki - neki csak a német férfi volt a polcon, mindenki lejjebb volt. A zsidókat is hagyd ki - ők a bűnbak szerepét töltötték be. (érdemes a bűnbak-képzés mechanizmusával foglalkozni R. Girard: A bűnbak könyve jó)

Sorost is hagyd ki - ez nem 1-1- ember dolga.

Világfolyamat a sötét terresztikus, anitradicionális erők nyomulása, a normális, a nemes, a tiszta gondolkodású fölé.

Ebben a családok szétrombolása - mint egy egészséges sejt pusztítása- benne van, mert ha a sejt beteg - a szervezet is beteg lesz. Ami felé tart, ami a cél: egy nemzetek-alatti, vallásalatti, emberalatti massza létrehozása. Egyéni szabad védekezés és szellemi emelkedés van, a világ erői viszont ilyen sötétség felé tartanak.

2022. febr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5, 6: köszi!

Én sem hiszem, hogy Soros gyíkember és örökké él, de láthatóan az életét tette fel a "nyílt társdalomra". Ma persze őt filantrópként, jótékony milliárdosként emlegetik, pedig a hülyének is szerintem világos kell legyen, hogy a világon nem létezik jótékonység, semmi nincs ingyen. Ehelyett leginkább a tudat átformálása zajlik, hogy megteremtsék a mindent és mindenkit elfogadó, gerinctelen, érték nélküli, ostoba fogyasztót, akinek aztán tényleg bármit le lehet nyomni a torkán...

Minden tendencia a fehér emberrel szemben folyik, sajnos nem tudok mást látni, bármennyire vagyok is "nyitott".

2022. febr. 8. 16:33
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Én Hitlert utálom, meg az elveit, amiket vallott, de amit leírtál a kérdésben, és a #7-es válaszban, az szerintem nagyon igaz. Itt az a baj, hogy még csak nem is egy utopisztikus társadalmat akarnak létrehozni, amiben minden ember egyenlő, és a népek békében élnek egymással, hanem uralkodni akarnak felettük, fogyasztóvá, értékek nélküli rabszolgává akarják nevelni az embereket.
2022. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

tényleg hagyd Sorost - nem egyemberes dolog ez - és itt is fellép a bűnbakképzés, ami nem jó. (nem kell senkit sem bántani)

Olvasd el Tolsztoj Háború és béke - regényét. Hatalmas élmény - megéri a hosszúsága ellenére az időt rászánni- a napóleoni háború alatt játszódik és elég mélyen meg lehet érteni, hogy miért nem 1-1 vezetőn múlnak a dolgok. Azonkívül mély lélektani tudást szerezhetsz a regényből)


És egyéni harccal küzdj ez ellen, hogy a nemeslelkűséget a hitványságra akarják cserélni.


"Nemes legyen az ember, segítőkész és jó"

- mondta Goethe, és ez a feladat.

2022. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

"a gondolkodni képes, tehát veszélyes, fehér embereket felhigítsák, eltüntessék"


Igen az egyetlen gondolkodni kepes rassz lol Masok nem rendelkeznek ilyesfajta kepesseggel.

De annak ellenere hogy ok vannak tobbsegben a nyugati orszagokban ki lesznek irtva, mert nem gondolkodnak 🤣🤣🤣

2022. febr. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!