Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jönnek a menekültek Ukrajnából...

Jönnek a menekültek Ukrajnából. Néhány kérdés azért felmerül a kormány eddigi álláspontja szerint. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A "fiatal muzulmán férfiak elözönlik Európát, ahelyett, hogy otthon maradnának harcolni" mondat most hogyan módosul?


Ugye most az összes menedékkérőt befogadjak, hiszen Magyarország az első biztonságos ország?


Azok, akik most onnan jönnek migránsok?

Ukrajna biztonságos országnak számít?

A határon regisztrációt kell benyújtaniuk?

Napi egy-két ember nyújthat be regisztrációt?

Őket is ki fogják majd éheztetni?

Vizet kaphatnak, ameddig várakoznak?



Mondjuk érdekes, mikor Szíriából jöttek a fiatal férfiak, mindenki azzal jött miért nem maradnak otthon harcolni, kiváncsi vagyok az ukrán fiatal férfiakkal is ez lesz-e a hozzáállás.



2022. febr. 24. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ők gyorsított eljárással állampolgárságot is kapnak, hogy szavazhassanak Viktorra április 3.-án.
2022. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De mennyi békés országon jöttek keresztül pl a sziriabol érkezők, aki menekül az az első békés országban megáll, gazdasági bevándorlók voltak, nyilván az ide érkező ukránok közül is lesz majd aki nyugatabbra tart.
2022. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen más a helyzet, mint 2015-ben.


Ukrajna szomszédos ország, ráadásul fehér, keresztény emberek.

Nem kontinensfoglaló muzulmánok jönnek az iszlámot terjeszteni.

2022. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1# baszki, tényleg jól gondolod
2022. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Nemetorszagban elek es Nekem van olyan kollegam aki sziriabol jött. Volt, hogy több honapot gyalogoltak. (nem tudom pontosan miert jött el, es menekült, vagy nem akart-e harcolni)

De azota megtanult B1 -es szinten beszelni, becsületes, jol dolgozik, jo munka erö. Ugyan olyan kolleganak szamit,mint barki mas.

(persze van a masik veglet is, akik ide menekültek es semmit nem csinalnak. Lakast kaptak a varostol, tanittatjak öket, minden gyerekre X-összegü euro es stb - Öket nem szeretem. Tipikus Naplopok. )

2022. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

És összintén, melyikből van több?

Egy ilyen kollégára, mennyi jut a másik végletből?

Tényleg jól járt Németország velük?

2022. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!