Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ukránok egy idegenlégiós...

Az ukránok egy idegenlégiós osztagot akarnak létrehozni, mert olyan sok külföldi harcolna az oldalukon. Viszont aki az oroszok mellett akar harcolni, ő hol jelentkezhet?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

“Viszont aki az oroszok mellett akar harcolni, ő hol jelentkezhet?“


Pszichiátrián

2022. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

TEK-nél.

Nyugi, hajnalban már mennek is érted.

Kb ez jár neked, meg 5 év börtön, ezért, amit kiírtál.

2022. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2 Jujj, de megijedtem. Egy szóval se mondtam, hogy menni akarok, csak érdeklődöm. hiszen az egyik félhez minden nációból csatlakoznak, akkor felmerül a kérdés, hogy a másik oldalnál mi a helyzet.

Börtönbüntetéssel meg nem fenyegetőzünk, mert leeht jobban tudom a ptk-t, mint te.

2022. márc. 2. 14:45
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg érdekel? Odamégy a magyar-ukrán határra és közlöd a határőrrel, hogy "én támogatom Ukrajna megszállását és az oroszokkal vagyok" ekkor több opció lehet!

1. kiröhögnek, és elküldenek a f...ba -gyakori ukrán és orosz káromkodás kb. mint nálunk a "menj anyádba, menj a p*csába".

2. komolyan veszik leültetnek egy fegyveres őr mellé, míg nem érnek oda a rendőrök, aki bevisz a legközelebbi őrsre

2022. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Kisgyerök!

Nem tudsz te semmi ptk-t jobban.

Volt itt már pár hulyegyerek, aki háborús övezetbe akart menni katonának, csak ÚGY ÉRDEKLŐDÖTT, azt pár nap múlva a tv-ben voltak, még a rendőrök is csináltak róluk felvételt, hogy tessék, ilyenek az igazi barmok.

kaptak is pár évet.

Olyan is volt pár, aki neki is indult, de útközben lekapcsolták.

na ezek kaptak jóval több évet.

te melyik vagy ezek közül?

2022. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

"Börtönbüntetéssel meg nem fenyegetőzünk, mert leeht jobban tudom a ptk-t, mint te."


Az a Btk-ban van te bunkó! 🤣🤣🤣 a Ptk a polgári törvénykönyv pl. adásvételi szerződésekkel, örökléssel foglalkozik! A Btk a Büntető törvénykönyv, az foglalkozik a szabadságvesztésekkel.

2022. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Vélhetően az ukrajnai oldalon jelentkezne az, aki az orszok mellé állna, logikus.

Franciáknál ugye vannak toborzó irodák az idegenlégióhoz, az oroszoknál nincs ilyen? Vagy náluk csak orosz nemzetiségű lehet a seregben?

2022. márc. 2. 14:50
 8/18 A kérdező kommentje:
#5 Leírom még egyszer. Egy szóval se mondtam, hogy menni akarok. Csak érdekel, hogy az ukránokhoz miért mennek ennyien, az nem bűn, ha úgy nézzük? Elvégre ők is háborúba mennek, csak a másik oldalra.
2022. márc. 2. 14:51
 9/18 anonim ***** válasza:
29%

"Vélhetően az ukrajnai oldalon jelentkezne az, aki az orszok mellé állna, logikus."


Hogy te milyen ostoba vagy...meg se érted, mire céloztam!

2022. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Orosz idegenlégió, tehát sehol. Ezen kívül nem szövetséges haderőbe a magyar alkotmány szerint nem lenetkezhetsz...
2022. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!