Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nyugati országok nem tolják...

A nyugati országok nem tolják ezt egy kicsit túl?

Figyelt kérdés

Kezdünk átmenni kabaréba ezen a területen. A szankciók teljesen jók, ezzel semmi gond nincs.


De amikor már olyan "nagy szankciók" jönnek, hogy büntessük az orosz cicákat meg nevezzük át az orosz fagyit ukrán fagyira - ez mi? Ez nem vehető komolyan, mintha egy szar South Park epizódban lennénk.


Mi jön még? Oroszlán helyett ukránlán? Ukránkrém torta, ukrán rulett, Ukránlány, mint településnév, az "Orosz" vezetéknevű embereket nevezzük át "Ukrán"-ra, orosz agár legyen mától ukrán agár? Ez röhejes. Nem így kellene küzdeni ellenük. Ez így csak egy röhejes bohózat lesz.



#szánalmas idétlenkedés #nevetséges bohózat #közröhej szankciók #gonosz ruszki cicák tehetnek mindenről
2022. márc. 4. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Ez a Hitleri fasizmus továbbgondolása evolúciója kapitalista kivitelben.Ezért is remélem hogy eldurran az atom és akkor nem ezzel fog foglalkozni a nyugat hanem a szaros életük mentésével.
2022. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a "nagy szankciók"-at honnan vetted? Forrás?
2022. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
1-es te innen a szomszédból, nem a "szaros életed" mentésével leszel elfoglalva?
2022. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
A kulcsszavaid elnézve, sürgősen fordulj pszichológushoz kérdező.
2022. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

A nyugati országok szellemi színvonalát fényesen mutatják ezek az elképzelések.


Nekem nagyon szimpatikus pl. hogy a cselgáncs szövetség engedi indulni az oroszokat is valami világversenyen. Nem orosz színekben, hanem a szövetség színeiben versenyeznének. Győzelmük esetén a szövetség indulóját játszanák le. A nyilatkozatukban hangsúlyozták, hogy nem felelősek a sportolók ezért a háborúért, ezért értelmetlen lenne őket büntetni.


Én meg felkiáltottam magamban: "Jé, vannak értelmes emberek is!"

2022. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

2.


A cicásat én is olvastam, elég megmosolyogtató lenne, ha nem gondolnák komolyan.

2022. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
3) nem tudom.mondjuk úgy,nem mi leszünk az elsődleges célpont mert nem mi szankcionáljuk az oroszokat minden szinten.holott tudni lehet hogy semmilyen szankció sem fogja meghátrálásra bírni Putyint.
2022. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%

Bírom, amikor a lélekben boomer harmincpárévesek először szembesülnek az öregedésükkel, meg hogy vannak olyan mémek, amiket ők nem értenek és ezért élből elutasítanak.


Fogalmam sincs, hogy mi az az "orosz fagyi" és ki akarja átnevezni, de feltételezem nem Macron, Biden meg Scholz.

2022. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

8.


Az igen! Eme válaszolónak mindenről "a bommerek" jutnak eszébe meg veri magát "a mémjeire". Ennek mi értelme van? (A helyes válasz: semmi)

2022. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
8) hát igen,ők végleg eltörnék Oroszországot ha tehetnék,nem ilyen gyerekes dolgokat tennének mint amit a kérdező írt.
2022. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!