Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok ha teljes...

Rossz ember vagyok ha teljes hitemmel és lelkemmel támogatom az oroszokat putyint és a nacionalizmust és gyűlölöm a nyugatot ?

Figyelt kérdés

Mindenki annyira szolidáris most de a krim és a 2 szakadar tartomány oroszok lakta vidék és szerintem ahol oroszok élnek az az ő földjuk

Ahol meg magyarok vannak többségben a miénk kéne legyen .


Bevallom nekem mindig is szimpatikus volt Putyin és a rendszere és az hogy kiall a népeert és megmondta amit Hitler óta senki nem mert hogy a Nyugat a hazugság és a manipuláció birodalma!!



#Ukrajna #Hiter
2022. márc. 11. 14:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%
Az "ostoba" pontosabb jelző. Azért vered erre a melled, mert nagymagyarkodsz, trianonsérült vagy, és fel sem merül benned a lehetőség, hogy hogyan gondolkodnál ugyanerről ha fordítva lenne a helyzetünk. Támogatnád egy, mittudomén, képzelj el bármit, horvát többségű Baranya elszakadását? Cigányországot Borsodban? Nem, akkor hirtelen az ország területi integritása lenne mindennél fontosabb.
2022. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
60%
Jogod van a véleményedhez. De mivel nekem is jogom van a véleményemhez, ezért jogom van téged agyhalottnak tartani.
2022. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem rossz vagy hanem hülye. Aki egy ilyen eszelős tömegmészárlást és népirtást támogat, az normális nem lehet.
2022. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
10%
NATO a drónjait most bevetés helyett ide küldte kommentelni.
2022. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
23%

Nem. Sőt! A normális emberek nácik. A legelső MI is náci volt (kevesen tudják) le is kapcsolták.


Ha megnézed a világot a fehéreken kívül, minden rassz náci. A feketéktől kezdve a sárgákon át az arabokig. Sehol, semmilyen etikai problémát nem jelent csak nélunk😁

2022. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom akkor kérdezö támogattad a szovjet megszállást is elvégre az is csak "nácitlanítás" meg "felszabadítás" volt.
2022. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ha a területi integrált néznénk az egész királyi magyarorszag Horvátországal együtt járna nekünk


Ha etikailag amit inkább jogosnak vélek akkor a Horthy magyarorszag


Persze majd még a Trianoni Magyarországról is lecsipentunk ahol 90 százalék a magyarság xd


Nyugat ezt is be tudna adni az embernek

Náluk jobban senki nem ért a bizniszeleshez.

2022. márc. 11. 14:37
 18/34 A kérdező kommentje:

Amúgy putyinra visszatérve meg Ukrajna gyilkolja a népet mert így vagy úgy oroszok megszerzik ami kell nekik

Tárgyalás útján kellet volna rendezni de ha egyszerűen tárgyalni se hajlandók enis benyomultam volna és enis agyuznek mert putyinnak nincs más választása

Rá kell kényszeríteni oket

2022. márc. 11. 14:44
 19/34 anonim ***** válasza:
87%
A velemenyedbol kiolvashato hogy milyen ember vagy. Azok gondkodnak igy mint te, akik sikertelenek a munkaban, tarsas kapcsolatokban, szerelemben. Azok akik sok elutasitast kaptak es azt hiszik nem erdemeltek meg, pedig jogosan kaptak csak serti az egojukat. Sz ilyen emberek nem kapnak megertest, szeretet mert valojaban tenyleg nem erdemlik meg, ezert erovel akarjak elcenni es dacis kusfiu modjara tonkretenni masok eletet hogy neki se legyen jobb, o se legyen boldogabb. Ez vagy te.
2022. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%
Lassan kezd körvonalazódni, hogy nem csak hülye vagy, de rossz ember is. Úgyhogy a kérdésedre a válasz: igen.
2022. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!