Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok ha teljes...

Rossz ember vagyok ha teljes hitemmel és lelkemmel támogatom az oroszokat putyint és a nacionalizmust és gyűlölöm a nyugatot ?

Figyelt kérdés

Mindenki annyira szolidáris most de a krim és a 2 szakadar tartomány oroszok lakta vidék és szerintem ahol oroszok élnek az az ő földjuk

Ahol meg magyarok vannak többségben a miénk kéne legyen .


Bevallom nekem mindig is szimpatikus volt Putyin és a rendszere és az hogy kiall a népeert és megmondta amit Hitler óta senki nem mert hogy a Nyugat a hazugság és a manipuláció birodalma!!



#Ukrajna #Hiter
2022. márc. 11. 14:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én tökre elfogadom, hogy ők jobban éreznék magukat Moszkvában, mint Magyarországon, vagy Európában!
2022. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

De mi voltunk itt előbb a régi Európa nemzeti volt és nem olyan torz szines mutáns mint most.


Igaz én már a libsi világban születtem de attól még legbelül kialakult bennem egy kritika és úgy érzem ez nem jó ahogy most élünk

2022. márc. 16. 14:30
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Fasiszta szardarabként lehet, inkább csöndben kellene maradnod kisfiú.
2022. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

A 45 előtti kormány visszaadta azt ami az orszagunkhoz tartozott legalábbis egy részét

Előtte feudalizmus volt az egy másik rendszer persze jobb mint a bolsevizmus de az se volt teljesen nemzeti mert a feudalizmusban a nemesek számítottak csak magyarnak

A parasztok és munkások nem szóval ezért nem volt jó.


A Horthy rendszer próbálkozott egy jó modern országot kiepiteni

Szalasi meg katona volt. kegyetlen volt de ne feledjük háború volt és az országra kommunista horda támadt.


A kommunisták és a liberálisok mit művelnek szét verik a társadalmi rendszert a nemzeti dolgokat elvettik elvettik a múltunk elvettik a vallasunk és mindent ami régi.


Mit akarnak? hogy egy nemzeti és faji gyökerekktol mentes társadalom jöjjön létre olyan ahol minden ember egyenlően manipulalhato

Hogy uralkodjanak a kevert népességen.

2022. márc. 16. 19:00
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!