Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy a közeljövőb...

Elképzelhető hogy a közeljövőben az "autókázás" luxussá válik?

Figyelt kérdés

Csak azok engedhetik meg maguknak akik igazán sokat keresnek és eleve van pénzük autóra is, kb mint mikor valaki évente 10-20 helyre is elutazik nyaralni mert megteheti. A többiek meg mehetnek tömegközlekedéssel, mert csak arra telik. Persze ezt is jóval drágábban mint most, de még az átlagembernek épp megfizethető kategóriába tartozik.

Nem lesz többé leugrunk a "Balcsira", leutazunk "Görögbe", átugrunk a szomszéd városba megnézi ezt-azt, csak úgy!

Mit gondoltok?


2022. márc. 14. 21:16
1 2 3
 1/24 Humor Herold ***** válasza:
70%
Egy darabig biztosan így lesz...de idővel majd ahogy rendeződik a helyzet úgy az árak is kezdene visszahúzódni és barátságosabbá válni.
2022. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Veszünk elektronyos autót aztán paksról gyün majd a delej.
2022. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy amúgyis kéne egy kis visszaesés, mert már az átlag Jancsik is azt hiszik, hogy ők már bármit megtehetnek és megkaphatnak. Az autózás alapvetően még mindig nem olyan dolog, ami mindenkinek KELL, hogy legyen. Ezt csak a sok csóró hiszi.
2022. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

Az autó az mindig is egy proli dolog volt, legalábbis én 90%-ban a nagy kocsikban lúzer prolikat látok a városban, akik hitelből vettek valami most kiadott tucatautót, és arra verik a mellük, közben meg alig bírják nyögni a hitelt, és életük sincs, mert azért dolgoznak éjjel-nappal, hogy a hitel mellett tudjanak mást is fizetni.

A vintage autógyűjtő szenvedély az más, meg az egzotikus régi autók is. De egy okos ember a pénzét életre veri el, nem autóra.

2022. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%
Hát ebből az utolsó hozzászólásból, azért elég rendesen süt az irigység.
2022. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 4-es.Évente kb.30x repülök..Mellette van egy saját pénzből vett 15 milliós autóm..Szeretnéd ha megengedhetnék magadnak azt az életet amit én élek..
2022. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Már évek óta az, de sokan mégis bírják. Akkor mégsem annyira xar itt az élet?
2022. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

5: Ne haragudj, de én az autósok iránt szánalmat érzek. Soha nem volt semmi késztetésem, hogy autót vegyek, teljesen felesleges dolognak érzem. Ha valahová el akarok utazni, akkor vonat vagy repülőgép, máshová meg elektromos roller vagy séta.

6: Nem, nem szeretném az életed, nekem más az élet. Az autó egyáltalán nem vonz.

2022. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Kedves 6!Minden hétvégen kirandulunk a gyerekkel..Besztercebányára,vagy Selmecbányára hogy jutsz el?Repülő nem megy..Vonat sem..Busszal,átszállással 8 óra ami kocsival 2..S nem egy ilyen helyszin van..Repülni is szoktam a családdal mert mondjuk Tokio vagy New York messze van,de mivel 3gy világlátott családban élek akik minden hétvégén utaznak így kocsi nélkül sok mindenből kimaradtam volna..
2022. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6: mi a foglalkozásod?
2022. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!