Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy a közeljövőb...

Elképzelhető hogy a közeljövőben az "autókázás" luxussá válik?

Figyelt kérdés

Csak azok engedhetik meg maguknak akik igazán sokat keresnek és eleve van pénzük autóra is, kb mint mikor valaki évente 10-20 helyre is elutazik nyaralni mert megteheti. A többiek meg mehetnek tömegközlekedéssel, mert csak arra telik. Persze ezt is jóval drágábban mint most, de még az átlagembernek épp megfizethető kategóriába tartozik.

Nem lesz többé leugrunk a "Balcsira", leutazunk "Görögbe", átugrunk a szomszéd városba megnézi ezt-azt, csak úgy!

Mit gondoltok?


2022. márc. 14. 21:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Fejlesztőmérnők vagyok,miért?
2022. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Csak érdekelt, hogy milyen munka igényel évi 30x utazást. A fejlesztőmérnökre nem tippeltem volna, hiszen ők remote is tudnak elvben dolgozni, és manapság pláne dívik a HO.
2022. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9: Engem nem vonz ez a kirándulósdi megközelíthetetlen helyekre, máshová meg Visegrád stb. simán el lehet menni tömegközlekedéssel családdal, és nagyobb móka is. Taxi házhoz jön, aztán benn vagy Budapesten vonattal pillanatok alatt. Onnan meg tényleg már nem nagy dolog erre-arra eltúrázni. Szóval még mindig feleslegesnek érzem, legalábbis az én életemben nem találtam az autónak olyan helyet, ahol tudnám használni, de biztos vannak olyan életek, vagy átlagosabb hobbival rendelkezőknél, mint pl. túrázás, ahol jól jön.
2022. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#8 azért szánalmat érezni, mert neked nincs rá igényed..hát nem tudom. Biztos örült nagy buli mindenhova menetrend szerint és tömegben járni. Elképzelem, milyen jó lehet, mondjuk az agglomerációból bejutni Ferihegyre egy hajnali járathoz, amikor utazik a család.
2022. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Passz, lehet. 3 éve van saját autóm (tudom, cink úgy, hogy 30 éves vagyok), viszont ahová tehetem, gyalog megyek. Úgy tekintek rá, hogy nagyban megkönnyíti az életem, ha valami nagyobb bevásárlást csinálok, vagy elkéstem a munkából és gyorsan kell beérnem, viszont nincs a seggemhez nőve.


Nem is értem azokat, akik 500 méter miatt képesek beindítani az autót... Szerintem 2 kilométer (vagy nagyobb súly hazacipelése) alatt semmi értelme beleülni.

2022. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#13


De olyankor mit tudsz tenni, ha olyan helyre kell eljutnod, ahova nem megy semmi abban az adott időben? Mert én például buszt vezetek a Volánnak és mivel nekünk nincs szolgálati járat, mint a BKK-nak, így amikor 03:20-kor kell kelni, akkor vagy kocsi, vagy kerékpár vagy gyalog. De mondjuk utóbbi kettő, így a hajnali mínusz 7 fokban nem igazán bejövős.

2022. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

13.

Én pedig szeretem a szabadságot. Családom van, a bevásárlás se macerás. Viszont nevetséges, ahogy te lemezes az autós társadalmat, mert ránézésre tudod melyik autó hiteles és kinek milyen élete van. Képzeld nekem az autó megkönnyíti az életem, anyagilag belefér fenntartani, nekem a halál lenne, ha távolsági buszhoz, vonatkozó kéne igazodni. Rendelje taxit egy bevásárlás hoz? Nem, nem akarok házhoz rendelni. Az a baj, hogy olyan dolgokról prédikált, amihez közöd nincs. Most én mondjam rád, hogy mennyire sajnálom az olyan prolikat, akik nyáron ott főnek a büdös buszon?

2022. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom, én eddig mindig eljutottam mindenhová nagyobb megerőltetés nélkül.

Biztos, ha eszméletlen nélkülözhetetlennek érezném az életemben, vennék egyet, de úgy érzem az ilyen téli-nyári gumik meg tankolás, emelkedő benzinár, forgalmi, ilyen papír-olyan papír, autópálya matrica, ezek csak felesleges bajok, amitől inkább megkímélném magam, és inkább vonat.

2022. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem szokásom buszozni, légkondi már alap a vonatokon. Buszra én se szállok.
2022. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
12.Budapest-Berlin között szoktam havonta 1-2x repülni.A cég ragaszkodik hozzá..De évi 4x a családdal is repülünk:)
2022. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!