Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi hazánk szimpatizánsok...

Mi hazánk szimpatizánsok legutóbb kire szavaztatok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Most megyek el először szavazni
Fidesz
Jobbik
DK
MSZP
LMP
Párbeszéd
Momentum
Kutyapárt
Független voltam, de most rájuk szavazok
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb híjján a fideszre.
2022. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem volt eddig más alternatíva így csak a fideszre.
2022. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Mi Hazánk szimpatizáns vagyok, 2018-ban a Jobbikra, most a Fideszre fogok szavazni. Attól, hogy majdnem mindenben egyetértek a Mi Hazánkkal és szimpatizálok is velük, egy cseppet sem tetszik ez a sem Gyurcsány, sem Orbán szlogenjük. Ha azt mondanák, hogy szükség esetén hajlandóak koalícióról tárgyalni a fideszre (ahol ők is engednek az elvárásaikból), akkor azt mondanám, hogy kapjanak egy esélyt, de így nem. Ha ez a választás a Fidesz és a Mi Hazánk között dőlne el, akkor MH-ra szavaznék, de mivel a választás tétje az, hogy Fidesz vagy O1G, akkor már inkább Fidesz.
2022. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

#3

"Fidesz vagy O1G"

Ez a két dolog megegyezik.

2022. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos a nagyrészük! de van köztük fideszes és olyan is aki több ciklus óta nem szavazott! de elméletileg 1 pici összefogás is! az én anyám például 2018 ban az együtt re szavazott de idén Mi Hazánkra fog!
2022. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

14-ben a Jobbikra.

Akkor az még a Jobbik volt, nem pedig ez a valami, amiről ők sem tudják szerintem hogy mi.

18-ra számomra egyértelmű lett, hogy a Jobbik elárulta azokat, akik azért támogatták őket, mert hittek abban, hogy lehet a Fideszt jobbról verni.

Most pedig itt a MH.

Ők eddig azok szerintem akikre ennek az országnak szüksége van.

Listán rájuk, mert a parlamentben akarom őket látni,egyéniben a fideszre, mert rosszabnak tartom az összefogást náluk.

Remélhetőleg 26 ban pedig kuka mindkettő,es hajrá Mi Hazánk!

2022. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6

"18-ra számomra egyértelmű lett, hogy a Jobbik elárulta azokat, akik azért támogatták őket, mert hittek abban, hogy lehet a Fideszt jobbról verni."

Tehát a jobbik azért árulta el az emberek, mert nincs annyi jobboldali ember az országban, hogy le tudják váltani a fideszt? Ez elég röhejes indok.


Egyébként pont a mihazánk árulta el a szavazókat 2018-ban. Ha kilépsz egy pártból, aminek a mandátumát pártlistán szerezted, tehát nem a személyed miatt kaptad, akkor azt MINIMUM dolog visszadni már a választók iránti tiszteletből is.

Aki erre képtelen az a választókat árulja el.

2022. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

#7

a jobbik árulta el a szavazóit! mert pont a baloldali és kommunista pártok ELLEN jött létre! erre meg beállt közéjük! a Mi Hazánk azok az ex jobbikosak akik NEM ÁRULTÁK EL a szavazóikat! így 1 új pártban folytatták a munkát! illene legalább ENNYIVEL tisztában lenned!

2022. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%

#8

"pont a baloldali és kommunista pártok ELLEN jött létre"

Igen (igazából nem, de tegyük fel), ez pedig a fidesz.

És akárhogy nézzük sosem állt be a fideszhez a jobbik.


Mellesleg nem, mindig is magát harmadik alternatívaként mutatta be a fidesszel és mszp-vel szemben.

Aztán rájött, amit minden kicsit is nemzeti személy elfogad, hogy túl nagy kárt okoz a fidesz és nincs annyi szavazó, hogy a jobbik és minden mást párt külön induljon.


"Mi Hazánk azok az ex jobbikosak akik NEM ÁRULTÁK EL a szavazóikat!"

A mihazánk azokból áll, akik hűek maradtak a náci ideológiához, de a a szavazókat elárulták.


A jobbik "átalakulása" már a '14-es vereség után látható volt, aki '18-ban a jobbikra szavazott, az a mai jobbikra is szavazott.

2022. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Egyetértek, a 18-as Jobbik nekem nagyon szimpatikus volt Vonával és akkor már nem voltak annyira szélsőségesek, néppártosodtak. Noha én azóta már nem vagyok Jobbikos, független lettem, de az összefogásra így is leszavazom mert utálom a fideszt. Az meg teljesen kizárt, hogy a mi hazánk párttal akár csak szimpatizáljak is.
2022. márc. 25. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!