Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted nem gáz, hogy...

Szerinted nem gáz, hogy Gyurcsány és Jakab leléptek MZP mellől és egyből őt teszik meg bűnbaknak, addig meg de nagy haverok voltak és csak felfelé? Ez a Jobbik úgy fog eltűnni a süllyesztőben, mint a huzat, pedig 18-ban rájuk szavaztam.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem vicces.Most jön az a rész, amikor minden pofon jó helyre megy.
2022. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
De gáz. Egy biztos, olyan összefogásra, amelyben a Jobbik vagy a DK benne van, többé nem szavazok. Nem is baj, hogy kimutatták a foguk fehérjét.
2022. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Ebben a helyzetben az ő szempontjukból ez a jó taktika. Főleg Jakabnak, aki most a túlélésért küzdhet.
2022. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Eddig úgy volt, hogy nyerhetnek. Akkor minden rendben is lett volna. De ekkora buktával, hogy megfelezte a szavazótábort makizajt jól szétszedik
2022. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsoki ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Kit tegyenek meg? Valóban,ha korrektek lennének,akkor igen,vállalni kellene azt,hogy a pártok is elkrták. Nem kicsit,nagyon! Így meg,van egy bűnbak,aki mindent rosszul csinált,mi meg viszonylag tiszták maradunk.
2022. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!