Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is kínosnak érzi ezeket a...

Más is kínosnak érzi ezeket a kommenteket külföldi oldalakon a magyaroktól,hogy "as a Hungarian I feel ashamed"?

Figyelt kérdés

Azaz magyarként szégyellem magam. Ez a kényszeres magyarázkodás amit leművelnek. De nem csak most a választás után,hanem kb minden után amit Viktor csinál,mert nem felel meg az eu normáknak.

Én nem leszek mérges ettől,csak olyan..fura érzést kelt.

Aztán ezek az emberek említik meg a kommentekben,hogy nincs hazájuk,hát de a fidesz nem nemzeti beállítottságú? Vagy nekik az a haza,ha kikopik az adott ország kultúrája a globalizmustól?


2022. ápr. 4. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha az eu norma lefeküdni az usa érdekeknek és támogatni a nácizsidó, magyarellenes zizinszkijt akkor rettenetesen kínosnak érzem ezt a megfelelési kényszert.
2022. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért érezném rosszul magamat olyan emberek véleménye miatt akik az országról max pár igencsak elfogult cikket olvastak?
2022. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Én is szégyellem magam. Nem a mostani választás miatt mert nagy reményeim nem voltak amúgyse. Az viszont rettentő ciki volt, amikor anno 2017-ben szóba jött a migráció és kiderült hogy minden országban normálisan fogadták a menekülteket - Orbánföldét kivéve, ugyebár. Nah azóta valahogy nem erőltetem ezt a "honnét jöttél?" dolgot
2022. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

"nácizsidó"


Ez nem semmi,ezt egyedűl találtad ki?(tudom hogy nem, mert képtelen lennél bármit kitalálni egyedűl:D)

2022. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi a gond 4-es? Igaza van, tényleg az.
2022. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor olvass olyan kommenteket akik dicsérik át országot. Abból is bőven akad
2022. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát tényleg kínos magyarnak lenni egy ilyen kormánnyal, olyan emberek között akik ezt a kormányt választották meg. De nem kell szóba hozni.
2022. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezeknek az embereknek amúgy sem jelentett semmit a magyarságuk, csak hisztiznek, mert nem az lett, amit ők akartak. "Durr durr, ha a fideszre mersz szavazni és a fidesz nyer, akkor én kivándorlok!" (seggföldhözcsapkodása lvl 100) Ez olyan szint, mint amikor én 5 évesen valamiért megharagudtam a szüleimre, és elhatároztam, hogy "Biz' a' én világgá megyek!"
2022. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Esetleg egy forrást oszthattál volna,de én megteszem helyetted a balos al-jaazerával,jó komment olvasgatást.🖐️


[link]

2022. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6,bizony van,külföldiektől is,de nekem nem kell visszaigazolást olvasni,mert nem vagyok fideszes se semmilyen,csak vannak dolgok amiket már túlzásnak érzek
2022. ápr. 4. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!