Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Leginkább mi miatt szenvedett...

Leginkább mi miatt szenvedett ekkora vereséget az összefogás?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 09:14
A kérdező szavazást indított:
Jakab Péter, a Jobbik elvesztette a szavazói többségét
Gyurcsány Ferenc, az ország fele utálja
A háborús kommunikáció nem volt megfelelő
Nem tudtak mit kezdeni a fidesz propagandával
A 6 párt nem állt teljes mellszélességgel MZP mögé
MZP egymaga buktatta meg az összefogást
Alapból halálra volt ítélve az összefogás, jobboldali és baloldali szavazókat nem lehet összefogni
Nem volt megfelelő a programjuk
Az értelmes embereket próbálták meggyőzni, de a sötétségben élőket nem tudták megvilágosítani
Bármit csinálhattak volna, a fideszt képtelenség leváltani ebben a választási rendszerben
35 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Az arrogáns lenéző mentalitás miatt..Itt is azonnal lepontozták a nekik nem tetsző válaszokat..Mi meg megadtuk nekik a választ vasárnap..
2022. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Már unalmas....
2022. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Na látjátok megint megy a lepontozás:)2026-ban is akkor kéritek a pofont..Kedves BDSM kedvelő baloldaliak:)
2022. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%

"Az arrogáns lenéző mentalitás miatt..Itt is azonnal lepontozták a nekik nem tetsző válaszokat..Mi meg megadtuk nekik a választ vasárnap.."


Jajj, tündérbogárkám, hát a megafonos, kormánypropagandista uszítást viselje el az ellenoldal, de a kis lelked nem bírja ki a vidékizést? Miközben pontosan olyan szolgai, jobbágyi, gyomorvezérelt módon szavaztatok, ahogy innen Budapestről szánakozva előre megmondtuk, hogy fogtok? Tényleg nem a krumplira szavaztatok, hiszen Makón inkább disznótorost osztogattak a buszoztatott romáknak, ebben igazat adok neked :DDD

2022. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Kedves utolsó..budapesti diplomás jobboldali vagyok..:)Ahogy az a 43% is aki a Fideszre szavazott:)2024-ben Karigerit is leváltjuk:)
2022. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
A háborús témában csak a baloldal szokásos ostobasága jött elő, de ez lényeges volt. Olyan alkalmatlanok, inkompetensek, hogy azt akarják tenni, amit a külföld, akármi is az. Alkalmatlan, síkbuta politikusok, élükön a szociopata MZP-vel vagy a kommunista, magyarellenes Dobrev-házaspárral, vagy Karácsonnyal, aki egy nyelvvizsgát nem tudott letenni életében.
2022. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Mindegy, hogy kik vannak a baloldalon, amíg Fletó is ott van, addig tuti bukó, csak nem akarjátok elhinni. Aki egyszer elkúrta, az legközelebb is el fogja, ezért nem szabad odaengedni, se a családját vagy a haverjait. Még egymással sem tudnak megegyezni, nem hogy egy országot vezetni, kész röhej az egész. Megmondtuk előre, de nem hittétek el. Hát most meg gyönyörűen látszik az eredményeken minden.

Én is budapesti diplomás fidesz szavazó vagyok, igaz nem itt születtem, csak itt élek már a családdal, és magunkon érezzük, hogy sokkal jobban élünk a családtámogató intézkedéseknek hála.

2022. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

"Én is budapesti diplomás fidesz szavazó vagyok, igaz nem itt születtem, csak itt élek már a családdal, és magunkon érezzük, hogy sokkal jobban élünk a családtámogató intézkedéseknek hála."


Könyvtáros vagy HR szakon diplomáztál, hogy a 2008-as világgazdasági válságért Gyurcsányt hibáztatod, a 10-12 éve tartó globális konvergenciát viszont a Fidesz eredményének tartod?

2022. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3:)))
2022. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Márky-Zay hü lye szövegei miatt.
2022. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!