Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Magyarországon élő LMBTQ...

A Magyarországon élő LMBTQ közösség hogyan reagált a Fidesz újabb kétharmados győzelme után?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, mi volt a reakció a Magyarországon élő LMBTQ közösség részéről a Fidesz újabb kétharmados győzelmével kapcsolatban? Hogyan értékelik ezt az eredményt? Pozitívan, vagy negatívan reagáltak a választás eredményére?

2022. ápr. 8. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Meleg vagyok, így aggaszt mindaz, ami az előttünk álló 4 évben történni fog.

Orbán Vikor, tény és való, nagyon jó politikus, mert mindig tudja, hogy mivel lehet megvenni az embereket. Csak ez sajnos nem mindenkinek jó, így például nekem sem.

Örülnék, ha legalább stabilizálódna a helyzetünk, nem romlana tovább, mert akkor itthon maradnék. Ha folytatódik az, amit a Fidesz az utóbbi időkben művelt, akkor valószínű, hogy nem Magyarország lesz az a hely, amely a jövőm helyszínéül szolgál majd. Fáj ezt mondani, de sajnos, ha marad az a politikai hozzáállás és néphergelés, mint amit az utóbbi időkben láthattunk, akkor inkább itthagyok mindent, amit eddig fontosnak gondoltam az életemben, csak olyan helyen élhessek, ahol nem tekintenek alsóbbrendűnek valamiért, amit még én is utálok magamban, pedig tudom, hogy nem kéne.

2022. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én kiskorú vagyok a reakcióm pedig az hogy megpróbálok a lehető legjobban megtanulni angolul és reménykedek benne hogy minnél hamarabb eltudok költözni az országból.
2022. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy rengeteg tehetséges, fiatal, lmbtq ember fogja elhagyni emiatt az országot.
2022. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Biológusként úgy gondolom, hogy a kormány népességpolitikája megfelel az alapvető céloknak, amit egy populáció fenntartása, fejlesztese megkövetel. A homoszexualitás ilyen szempontból abszolút zsákutca ugyanúgy, mint a tudatos szingli életmód.

A bevándorláspolitikával ilyen szempontból nem 100%-ban értek egyet, kell a "vérfrissítés" alacsony mértékben.

Visszatérve a kérdésre: az LMBTQ közösség nem tudja elfogadni azt az egyszerű tényt, hogy Magyarország elsődleges célja a populáció növelése a lehető legnagyobb mértekben saját emberekből, magyarul a születések számának növelésével, és nem elsősorban bevándorlással. Ezzel én egyetértek. A homoszexuálisok, es tudatos szinglik ezt a célt akadályozzák, mindegy, milyen mértekben.

Ezt kellene megérteniük, es elfogadniuk. Nekem ez az egyetlen problémám velük, mert a populáció csökkenése óriási probléma. Sokkal nagyobb, mint ahogyan ezt a sajtó, es a köztudat tükrözi.

Nepességpolitikai szempontból nem lesz soha cél korlátlanul jogokat biztosítani az LMBTQ-nak, (es valamilyen formában a szinglik is ugyanígy korlátozva vannak, illetve kimaradnak támogatásokból ertelemszerűen)

Ez szükségszerű, ugyhogy akármit is gondolnak, vagy éreznek ezzel kapcsolatban, ez egy helyes népességpolitika.

2022. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy hamarabb költöznek ki a mai LMBT fiatalok Nyugatra, minthogy itt melekényszerítsék magukat egy heteró család alapításába.

Legalábbis nagyon remélem, hogy van annyi eszük...

2022. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Egy homoszexuálist nem lehet belekényszeriteni egy hetero családalapításba. Max ha annyira kabzsik, hogy a penz miatt hazudnak ebben, de ez sem valószínű tömegesen.

Nekem nem baj, ha olyan helyre költöznek, ahol jól érzik magukat. Éljen mindenki ott, ahol boldog!

2022. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

#4-es, ha populációs szempontból nézzük, akkor sokkal nagyobb probléma a kivándorló fiatalok mennyisége.

Őket megfogni viszont nem különböző hitelekkel, hanem (a gyermekeik számára) jó oktatással és haladó gondolkodással lehetne.


Nem beszélve az arvahazban felnövő gyerekekről. Ha az LMBTQ emberek fogadhatnának örökbe, ugyanúgy lenne, aki a következő generációt nevelné.

2022. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
6-os, de. Bele lehet. Példát is tudnék rá a közvetlen környezetemből.
2022. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8 Annyira fel akarták cenni a babaváró hitelt es CSOK-ot, hogy fake házasságban csinaltak hozzá gyerekeket? Es mi lett a törtenet vege? A homók leléptek a pénzzel, es az asszonynak, meg gyerekeknek nem jutott semmi, vagy feleztek?
2022. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!