Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik soha életükben nem...

Akik soha életükben nem mennek el egyszer se szavazni, milyen okból cselekednek így?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, mi lehet az oka annak, ha valaki sohasem megy el szavazni, egyetlen alkalommal sem? Ha van rá lehetősége, hogy szavazzon, miért nem próbálja ki legalább egyszer az az ember, aki sohasem voksolt?

2022. ápr. 11. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Akárki nyer, úgyis a multik fogják irányítani az országot
2022. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem pl. a volt osztályfőnököm a bizottság tagja, és nem szeretnék vele találkozni.
2022. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Mivel nincs EGYETLEN értelmes választási lehetöség sem - egyik rosszabb, mint a másik - ezért nincs MIT választani!


Ez kb olyan, hogy ha valaki allergiás a diófélékre, az miért nem kóstol meg néhányat, amikor mások szerint azok jók!

2022. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik párt vagy mozgalom sem szimpatikus számára vagy teljességgel hidegen hagyja a politika.
2022. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert fogalmam sincs a politikáról. Azt se tudom, mi az a jobb-baloldal. Ha ilyesmi megy a hírekben, egyszerűen kikapcsol az agyam, nem fogom fel, miről van szó.

Orbánt meg Gyurcsányt tudom, hogy van, mert sokat látom plakáton, de hogy mit képviselnek pontosan, azt nem tudom.

Ezért nem megyek.

2022. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jehova Tanúi nem szavaznak, nem választanak.
2022. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!