Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "zsidózás" elfogadhatatlan...

A "zsidózás" elfogadhatatlan a 21. században?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 16:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
65%

Én is zsidó vagyok, egyetértek 19-el.

Haver, a valós világban sem maradnál egyedül a buliban.

2022. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%
Az igazság kimondása nem "zsidózás".
2022. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
27%

De az igazság kimondása egyben antiszemitizmus is. Hisz a vélemények elég negatívak, pl. a szociopata, tipikus izraeli, törpe Zelenszkijről.

20-21-es azt mutatja, hogy van alapja. Nem képesek az asszimilációra, rasszisták.

2022. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
31%
A "zsidózás" nem az igazság kimondása, hanem bunkóság.
2022. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
18-as leírt egy valós problémát azt meg lepontozzák, tényleg vannak gondok a világban.
2022. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
30%

"20-21-es azt mutatja, hogy van alapja. Nem képesek az asszimilációra, rasszisták."


19 vagyok, de a bejegyzés nyilván rám is vonatkozik.

Ha leforditjuk ezt az alamuszi szöveget, akkor az azt jelenti, hogy nem vagyok magyar. Vagyis mivel nem vagyok hajlandó eltűrni, hogy minden alap nélkül mindenféle ocsmányságot fröcsögj rólam, ezért nem vagyok magyar.

Nos közlöm veled a nagy újságot: a hazug rágalmazások miatt mind egy valódi magyar mind egy valódi zsidó igenis befogná a szádat.

2022. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
29%

Nagy baj van itt a fejekben. Nem, a zsidózás nem bunkóság. Persze, nem fog az ember büdöszsdózni valakit. De azért érdemes tudni, hogy ez a nép az országát területlopással, a tulajdonosok menekülttáborba üldözésével és folyamatos terrorral szerezte. De nálunk is gyakorlatilag csak ők álltak be a kommunista terrorlegények közé. (Nagyon erkölcsös nép lehet az ilyen...) Ezerszer érdemes meggondolni, pl. megbízol-e valakiben, emberileg vajon milyen lehet egy ilyen ember, akinek az ősei illegálisan jöttek be, megkaptak itt mindent, elfoglaltak minden vezető pozíciót, és azzal kezdenek, hogy feloszlatják a hadseregünket egy honvédő háború előtt, használhatatlan ágyúkat küldenek a katonáknak, nap mint nap antiszemitázzák a magyarságot, vagy meg akarják szabni, milyen írót taníthat az iskolában a befogadó nép.

Aki asszimilálódik vagy legalább integrálódik, az nem fog antiszemitázni, nem is foglalkozik a témával.

2022. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
24%

De, a zsidózás bizony bunkóság.

És mindaz, amit 27 írt "De azért érdemes tudni" kezdettel, az egyrészt tömény ostobaság, szabatosabban: részint egyszerüen valótlanság, részint helytelen általánosítás.

Szóval (dokumentálhatóan) még nagyobb bunkóság, mint az egyszerû büdöszsdózás.

És persze nagyobb disznóság is, mivel ilyesmikkel egyszer már az európai zsidók felének kiirtására uszítottak.

2022. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%

19-es vagyok


ÁLLJ!

Előbb is rájöhettem volna, hogy ez a véres-szájú zsidózó egy magyarországi muszlim. Egy magyar keresztény, aki áttért a mohamedán hitre.

Ehhez persze joga van, de egyben ezt a nagy zsidógyűlöletet, a teljes elvakultságot és minden logika hiányát is megmagyarázza. Nem azért mert muszlim, hanem mert pont AZÉRT lett muszlim, hogy itt Magyarországon is kiélhesse beteg gyűlölködési vágyát.


Ez persze azt is jelenti, hogy nem párbaj-képes. Nem érdemes, és nem is szabad mégcsak szóra méltatni sem. Egyszerűen nem létezik, nincs.

Pont.

2022. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen lehet, hogy még fog irni néhány posztot. De tilos válaszolni neki, mert azzal erősitenénk a létezését.
2022. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!