Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van aki úgy gondolja hogy...

Van aki úgy gondolja hogy nincs háttérhatalom és nem törekednek az " új világrend" létrehozására?

Figyelt kérdés
És aki így gondolja hogy létezik, miért gondolja így?

2022. máj. 4. 14:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%

#10 Csak hogy pár példát említsek a sok közül, ott az Event 201 koronavírus pandémiás szimuláció 2019-ből vagy, a Rockefeller alapítvány Lock Step terve, ami magábafoglalja, hogyan lehet teljes kontroll alá vonni a társadalmat egy mesterséges vírus segítségével. Vagy a Schwab által 2020-ban kiadott, Új világrend könyv. Vagy a német parlamenti ülés az új világrendről, vagy akár Orbán Viktor szavai. Előre meg van írva a sztori, érdemes a Davosi fórumokat nézni pl. Semmi sem titok erről, semmi sincs beleképzelve. Az iparágak összefüggése sem mellékes. De ennek utána kell nézni, hogy megértsd. Épp ezért jó pl a Monopoly dokufilm. Minden benne elhangzó dolognak saját magad utána tudsz nézni. Ha 2 (vagy több) dolog összefügg, akkor nyilván már nem lehet összefüggés ELMÉLET, mert elveszíti az elmélet részét.

Pl az általad említett üzemanyag áremelkedés nem konteó, hanem a valóság. A kérdés az, hogy miért van ez. Nem a covid és nem is a háború az oka. Az ok, a fosszilis energia kivezetése, ami a Great Reset része.

OV interjú:

"Kitért arra: egy jelentős és mély európai gazdasági válság előtt állunk, és a baj gyökerei mélyebbre nyúlnak, mint az orosz–ukrán háború. Van egy általános versenyképességi problémája az európai gazdaságnak, ráadásul egy technológiai átállással próbálkozik, már a háborútól függetlenül is ki akarta kapcsolni a gazdasági rendszeréből a fosszilis energiaforrásokat – emlékeztetett."


[link]

2022. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
28%

Igen, jó példák, hisz pont azt igazolják vissza, amiről beszéltem. Rengeteg járványszimulációt futtattak már le az emberiség történelme során, az event 201 például pont a SARS-on alapul. Klaus Schwab tendenciákról beszél, és azok alapján von le messzemenő következtetéseket, leghírhedtebben ugye a bérléssel kapcsolatos "nem lesz semmid, és mégis boldog leszel". Csak ugye azt már ezekbe is csak a konteósok magyarázták bele hogy ez utóbbi valami célkitűzés lenne, hogy az előbbi meg nem egy ugyanolyan szimuláció mint az összes többi.


"Pl az általad említett üzemanyag áremelkedés nem konteó, hanem a valóság"

Igen, pont ez volt a lényeg. Hogy én kijelentettem egy nyilvánvaló tényt, amit megfigyelhető tendenciák alapján következtettem. A konteó az lenne, ha valami nagyokos mögémagyarázná, hogy ez valami titkos terv, az én célom, csak mert tettem egy ilyen kijelentést. Pont ahogy tették ezt az említett nagyokosok Schwab kijelentéseivel is.

2022. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%

#12 Tehát, szerinted túl sokat képzelnek a konteósok a Great Reset mondatok mögé, aztán meg Schwabnak csak következtetései vannak, amolyan szimulációk, hogy mi várható, de semmi terv, semmi cél.

Mindez szép és jó, de tévedsz. Schwab 2020-ban bejelentette, hogy elindítja a Great Reset programot. Innentől kezdve nyilván nem előrejelzés, meg szimuláció, hanem egy cél, egy terv, amit végrehajtanak. Egyébként kétlem, hogy a német parlamenti tagok a hivatalos kormányzati dokumentumokat félreértelmezik, meg túl sokat képzelnek mögé.


[link]


(Bocs az Fb linkért, amit lementettem, azóta törölték. Működik a cenzúra.)

2022. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval sem mondtam hogy senkinek semmi célja, vagy hogy nincs great reset. Én annyit állítottam, hogy semmi bizonyítéko nem tudott femutatni eddig egyetlen konteós sem, hogy amikkel ti imádjátok halálra rémisztgeti magatokat, konkrétan azok a dolgok bárkinek is célkitűzései lennének, vagy bármi közük lenne a resethez.
2022. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
#14 Eddig lehet, hogy nem, én nem tudom, mások mivel bizonyítanak a témában. De ez elég bizonyíték volt? Ezeket a hivatalos kormányzati dokumentumokat nem csak a német parlament kapta meg nyilván, hanem a magyartól kezdve, az oroszig, ukránig mindegyik.
2022. máj. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Milyen hivatalos kormányzati dokumentumokat?
2022. máj. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
38%

"A Great Reset célja többekközt:


-globális kormányzás/világkormány


-készpénz eltörlése, globális, digitális valuta bevezetése


-globális adó bevezetése


-fosszilis energia beszüntetése


-a magántulajdon eltörlése(se házad, se kocsid, se semmid nem lesz, mindent bérelni fogsz)


-digitális (oltási és teljes személyazonosságot magábafoglaló)igazolvány, ami ugye chip (ID2020)


- feltétel nélküli alapjövedelem


-teljes társadalmi reform és kontroll, lényegében süketen, némán és vakon élő társadalom (Kínai társadalmi kreditrendszer kiépítése globálisan)"


Na ez a lista böven rá is fér az emberiségre. Nem lesznek etnikai háborúk, nem fog senki éhezni, nem lesz hatalomvágyból elkövetett népirtás és területekért forrásokért folytatott harc, nem fog a buta népség ész nélkül szaporodni, a Föld mint bolygó készleteit tervezetten lehet majd felhasználni, nem afrikában fogják elégetni a világ szemetét hogy enni tudjanak valamit, nem szarjuk majd tele az óceánokat, globális összefogás lesz, stb.

Nekem semmi bajom a magántulajdon elktörlésével sem, végre nem lesznek Mészáros Lörincek meg Tiborcok, nem lesz továbbörökített milliárdos birodalom úgy hogy nem tett érte semmit csak elpazarolják más meg éhen döglik mert nincs lehetösége sem. Enyhíteni lehet a társadalmi különbségeken.

A kínai rendszert sem tartom rossznak. Legalább mindenki annyi és olyan javakban részesül, amennyit letett az asztalra, nem amennyit a szülei-nagyszülei összeszedtek és ö megörökölte.

Világkormánytól meg kár fosni. Ugyan olyan lesz mint ma az EU, vagy USA, mindenki képviselve lesz.

2022. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
83%

#16 Szerintem nem férek hozzá kormányzati dokumentumokhoz. Vannak nyilvánosan és titoksítottak. Ez nem csak egy darab papír, nagyon régre nyúlik vissza.


#17 Szerintem nem lesz ez olyan jó dolog. Mit tudunk eddig? A H1N1 és a covid is mesterséges vírus és az orosz-ukrán háború sem Putyin ötlete. Elindították a Great Reset programot, ami a magántulajdontól kezdve az emberi jogokig mindentől megfoszt. Már ebből látszik, hogy emberélet nem számít. Nem a H1N1 volt az első ilyen mesterséges vírus és nem is az orosz-ukrán háború volt az első ilyen háború. Nagyon régóta tart ez. Ha megnézted a Monopolyt, akkor tudod, hogy lényegében minden az elit kezében van és volt mindigis. Minden, aminek örülsz, hogy megszűnik, ők az okozói. A háborúkon át a vírusokig, a környezetszennyezésig, gazdasági válságig, éhezésig. A manipuláció nagyon régóta működik. Ami még probléma szerintük, az a túlnépesedés. Bill Gates egyébként részt vesz a túlnépesedés megakadályozásában, ezért próbálkoztak pl Kenyában, titokban olyan vakcina beadásával, ami terméketlenné tette a nőket. Bill apja, William H. Gates, egykori igazgatója a Planned Parenthood születésszabályozási szervezetnek, ott is vannak hasonló történetek. Ők is úgy látják, hogy ez a jövő kell az emberiségnek, csak így válik fenntarthatóvá, de ők nem 8 milliárd emberrel számolnak, hanem jóval kevesebbel. A Föld nem bír el ennyi embert (szerintük), felesleges ennyi ember, a szakmák, munkahelyek úgyis megszűnnek, engedelmes, egészséges, rabszolga nép kell. Bill nagyon jó a "jóslásokban". 2010-ben már azt mondta a jövőre nézve, hogy "az oltások évtizede". Azt is mondta, hogy nem a covid volt az utolsó, lesz még egy pandémia, méghozzá hamarosan. Nyilván egy szimpla ember azt gondolja, hogy nem kell emögé látni semmit, mert szar világot élünk, meg várható volt, hogy jön új vírus. Ez a természet rendje. De ha már eljutottunk odáig, hogy a covid és a H1N1 mesterséges vírus volt, akkor talán már az is nyilvánvaló, hogy a következő vírus is az és Bill Gates nem jós, hanem inkább történet író. Halálosabb lesz az új vírus, mint a covid, 2030-ig a fenntartható jövő és az egészséges társadalom érdekében likvidálni kell az időseket, betegeket, szellemi fogyatékosokat, az engedetleneket, akik ellenszegülnek a tervvel és kivitelezéssel. Genocídium, azaz szervezett népírtás. Emberélet nem számít, ha számítana bármit is, nem kreálnának "csendes/néma fegyvereket". Ezen felül a 4.ipari forradalom korába léptünk, ami nem azt jelenti, hogy a gépek dolgoznak helyettünk, mert az már régóta jelen van, hanem a digitalizáció, az MI/AI (mesterséges intelligencia) és a transzhumanizmus (ember és MI összeolvadása) felé tartunk.

2022. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
13%

"Szerintem nem férek hozzá kormányzati dokumentumokhoz. Vannak nyilvánosan és titoksítottak. Ez nem csak egy darab papír, nagyon régre nyúlik vissza."

Tehát megint csak a levegőbe beszéltél olyan állítólagos dokumentumokról, amikről te magad sem tudsz valójában semmit.

Azt hiszem ez így elég beszédes is az összeesküvésed hitelességével kapcsolatban :)

2022. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#19 🤨 Ott a német parlamenti ülés. Dokumentum van, de kétlem, hogy én ahhoz hozzáférek, mert nem vagyok kormányzati tag. Nemtudom ezen mit nem lehet megérteni.

85 oldal van nyitva jelenleg a böngészőmben, hogy minden új világrend témájú kérdésre odaillő válasszal, linkkel tudjak reagálni. Nem könyvjelzőzök, mert nekem így könnyebb. Neharagudj, nem gondoltam arra, hogy megheckeljem a német parlamentet, hogy belinkeljem számodra az ottani dokumentumokat.

2022. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!