Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van aki úgy gondolja hogy...

Van aki úgy gondolja hogy nincs háttérhatalom és nem törekednek az " új világrend" létrehozására?

Figyelt kérdés
És aki így gondolja hogy létezik, miért gondolja így?

2022. máj. 4. 14:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Hogy valamihez nem férsz hozzá, azt meg lehet érteni. Hogy konteós meséket találsz ki valamiről, amihez nem férsz hozzá, azt már kevésbé.
2022. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
26%
#21 Igazad van, tökre logikus elképzelés, hogy a német (vagy bármely másik) parlament tagjai is konteósok, pedig ők hozzáférnek a dokukhoz. 😄 Mindenki IS konteós. Szegény bácsika is, aki a kezében tartja a hivatalos dokumentumot és épp arról beszél.
2022. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
17%

#22

Nem, ők nem azok, hisz nem ők találnak ki meséket feltétel nélküli alapjövedelemről, a magántulajdon betiltásáról, és hasonlókról.

2022. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

#23 Ponthogy a magántulajdon eltörléséről beszél a videóban látható férfi. A feltétel nélküli alapjövedelem meg egyáltalán nem újdonság.

[link]


Külföldön covid alatt amúgy már be lett vezetve.

2022. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
25%

Most épp melyik videóra gondolsz, és ki az a férfi?


Mellesleg a feltétel nélküli alapjövedelemben semmi reális nincs. Egy-két kis létszámú kísérleti próbálkozás volt rá, bele is buktak mindahányszor. Ezt igazolja a wikis linked is.

Na most akkor téged a tények érdekelnek, amik egyértelműen bizonyítják hogy semmi értelme az alapjövedelem bevezetésének, hisz egy nem működő, fenntarthatatlan rendszer, vagy inkább a konteósoknak, akik a valós tényeket ignorálva állítják hogy márpedig pont ezt tervezik, mert csak?

2022. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
42%
#25 A német parlamenti üléses videóbanlátható férfire gondoltam. Nem a wikis oldal a lényeg, azzal csak bizonyítottam, hogy létező dolog. Covid alatt gyönyörűen bevezették külföldön az alapjövedelmet. A munkahelyek hamarosan fokozatosan megszűnnek, ehhez jön az, hogy elég nagy gazdasági válság jön. Már most is benne vagyunk, de ez sokkal rosszabb lesz. Valamit valamiért alapon meg az oltottak jogosulnak majd rá.
2022. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
35%

Pont azt bizonyítottad, hogy nem vezették be, hisz soha sehol még a kísérlet sem volt sikeres. Lol, még a saját forrásaidat sem ismered? Szép kis öngól volt.

Na hagylak is, így is eléggé beégtél :D

2022. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%

#27 Részemről nincs öngól, max tájékozatlan vagy. Nemtudom miért az alapjövedelem bevezetése az, amin rugózol, de ok... Tessék:

[link]

2022. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy szimpla polgári kezdeményezés, nem háttérhatalmi célkitűzés vagy olyasmi amit bármelyik kormány tervezne. Mondom én hogy még a saját linkjeiddel is önmagadat hazudtolod meg. Na jó, tényleg hagylak, mert ez már lassan nekem is kínos hogy fegyvertelennel próbáltam szellemi párbajt vívni...
2022. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
57%
#29 Mélyebbre nyúlik a dolog ennél, sokkal, de sokkal mélyebbre. Részemről semmi gond azzal, ha most még nem vagy képes feldolgozni a jövőt. Lemerem fogadni, hogy a másik kérdésnél is veled beszélek. Szerinted a német parlament is félreérti a kormányzati dokumentumokat, meg engem kérsz számon, hogy hol hangzik el, hogy ez a cél. A videóban konkrétan elhanzik, hogy már nekiálltak a dolgoknak a cél elérése miatt. Egyébként saját magad is tájékozódhatnál, mert a gázkazánok stb kivonásának terve itthoni cikkekben is szerepelt. Nem erőltetem. Készülj az ennél is nagyobb gazdasági válságra, élelmiszerhiányra, alapjövedelemre, ja és a következő pandémiára is, ami nem koronavírus lesz, a QR kódos védettségi ellenőrzésre, később a chipre stb. Én erről már 2020-ban tudtam, számomra nem meglepetés semmi, ami jön. Eddig minden úgy zajlott, ahogy ütemezve van. Remélem hamarosan te is észreveszed, hogy minden épp úgy történik, ahogy meg van írva. További szép estét.
2022. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!