Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Trianon még nagyon sokáig...

Trianon még nagyon sokáig fájdalmas lesz Magyarország és a magyarság számára?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én az Etelközt is sajnálom.
2022. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen, talán még a 2. Trianon után is, ami most zajlik le.
2022. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára, ez még nem annyira a távoli múlt.

A jobboldal szerint ez volt Magyarország XX. századi történelmének legnagyobb traumája, tragédiája és a baloldalon is akadnak olyanok, akik támogatják az emlékezetpolitikát, határon túlra szakadt magyarsággal a kapcsolatot.

2022. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tobas ***** válasza:
24%
Addig mindenképpen, amíg sokan vannak azok, akik ezzel magyarázzák a mai élet nyomorúságát, mind az országukét, mind a sajátjukét.
2022. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem már most sem különösen fájdalmas...
2022. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg kell róla emlékzeni, nem szabad elfelejteni, de keseregni miatta nem érdemes, már megtörtént, a jövőbe kell tekinteni.
2022. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
53%
Nem. Már most sem fájdalmas. Ettől még,meg lehet róla emlékezni. Csakhogy bármely uniós polgár,bármely uniós országban élhet. Vagyis,mára,kevésbé van jelentősége a közigazgatási határoknak.
2022. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!