Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szélsőjobboldaliak, ti tulajdo...

Szélsőjobboldaliak, ti tulajdonképpen miért utáljátok a zsidókat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 13. 11:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Aki Sorosból indul ki és nem ismee más zsidót,érthető, hogy nem kedveli őket.
2022. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Ebből egy regényt lehetne írni,én inkább úgy fogalmaznék hogy a történelemben miért üldözték a zsidókat az ókortol kezdve? Ok-okozat, elég valószínűtlen hogy mindenki is hibás csak ők nem.
2022. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
#1 - Akkor utálja a Sorost személyesen, ha ezen van kedve. Egy ember alapján utálni másik 15 milliót értelmetlen.
2022. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

A szélsőjobbnál elég sűrűn megjelenik a szélsőséges keresztény vallásosság, és ház Jézust ugye tudjuk hogy a zsidók ölték meg. Vagy pl. a 2. vh. után elég sok haláltábort megjárt vagy bujkáló zsidó úgy próbált visszaasszimilálódni a közép-kelet európai társadalmakba, hogy a háborúból "nyertes ideológiaként" kijött kommunisták soraiba próbált beilleszkedni, mint a fasiszták ellenzéke. Aztán pikkelhetnek rájuk a zsidó állam eléggé megkérdőjelezhető megalapításáért. A keleten folyton békétlenség szításáért, a saját javukra stb...

Vagy mert elég maguknak való népség, és a saját fajtájukat preferálják sokszor a "gójok" kárára.

Nem tudom ezekről pl. a tóra és a talmud hogy rendelkezik, és nem is állítom hogy minden zsidó ilyen, de feltűnően sok még az ortodoxok között is, az ármánykodó csaló gazdasági bűnöző szélhámos stb...

Meg persze van egy rahedli összeesküvéselmélet a világon, amiben minden a főkolomposok a zsidók.


Félre értés ne essék nem a szélsőjobbot, vagy az antiszemitizmust akarom védeni, semmilyen formában nem támogatom ezeket, de ha nagyon akarnak ürügyet a zsidók utálatára, akkor fognak találni bőven.

2022. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
Sok ember a saját élete sikertelensége miatt bűnbakot keres, hogy ne magában kelljen keresni a hibát, és ilyenkor kapóra jönnek pl. a zsidók, akiket hibáztathat maga helyett.
2022. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
#4 A Talmud azt tartja a gójokról(nem zsidókról), hogy ők csak azért léteznek, hogy a zsidókat szolgálják.A zsidóknak pedig ennél fogva több joguk van, mint a gójoknak, és alanyi jogon minden jár nekik.
2022. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ebben egyébként az iszlám is megegyezik, ők ugyanezt a nézetet vallják, csak nyilván magukra vonatkoztatva.
2022. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon hosszú lenne.

Személyesen is vannak tapasztalataim. Szerintem nagyon önzők, ez nem kérdés. Mintha nem is a mi társadalmunkban élnének. Nagyon, mármint betegesen összetartanak (mármint másokkal szemben is, tehát másokat megkárosítva). Láttam pár szemétséget tőlük, többségük ilyennek tűnt.

Az irodalom viszont sokkal gazdagabb róluk. Leírja jellemző tulajdonságaikat. Tudjuk, hogy bizonyos gonosz eszmékben, rendszerekben nagy százalékban vannak a vezetők között. De már az is döbbenetes, hogy egyáltalán mindenben a vezetők között vannak, ami nem lehet a tehetségüknek köszönhető, mert az nem is nagyon van. Ehhez gátlástalanság, taposás, csalás és nemzeti, törzsi összetartás kell.

Lehetne ezer példát hozni. Mondjuk melyik nép az, aki a magyarságot antiszemitázza, miután Maccabi Játékokat rendez, itt van a legnagyobb zsidó közösség, minden vezető pozíciót ők töltenek be, kárpótlást fizetünk, zsidó szervezeteknek fizetünk, stb... Vagy milyen nép az, amely az általuk egyébként megkínzott és megölt miniszter emlékét is meggyalázza, és betiltatja, hogy bármit elnevezzenek róla...

2022. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyszer lecseszett egy zsidó hogy hogy merek szombaton dolgozni a kerti géppel és hogy nem tisztelem a shabbatot.
2022. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Zsidó papír írószeres másfélszereséért adott el nekem egy számoló gépet mint ami a neten van es csak utólag vettem észre
2022. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!