Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kell tartani...

Szerintetek nem kell tartani az arab élelmiszerláncoktól ,ami egyre nagyobb hálózatban épül ki európában?

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 10:34
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Legalább is a nyugateurópai országokban...
2022. máj. 17. 10:35
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Például ? Én nem találkoztam ilyesmivel még
2022. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nyugaterurópa.Ausztriában élek, brutál sok arab üzlet kezdett kinyílni Kebabosok is minden faluba lehet találni...Azé ez szerintem gyönyörű tőlük...
2022. máj. 17. 10:43
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a kebabbal? Már az is ilyen libsi dolog? Én kimondottan szeretem az arab kajákat, egészségesebbek, mint a kolbász meg a szalonna.
2022. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy így gondolod. Azt hittem ilyen TESCO szerű valamire gondolsz. Hát figyi ez nem újdonság. Én a Balaton parton élek itt is minden helyen van albán meg török és árulják a baklavát meg a gyrost. Ezzel szerintem nincsen baj.
2022. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Kebabosokkal Magyarország is tele van, legalábbis Budapest mindenképpen. Nem kell hozzá nyugateurópába menni.
2022. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Meg ennyi erővel ki lehetne emelni a sok Kínai, Vietnámi meg japán kajáldát
2022. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a baj? Egyszerű kereslet-kínálat esete az egész. Az arab ételekre, kajáldákra nyilvánvalóan van igény, hiszen az emberek szeretik a közel-keleti ízeket. De hogy más példát is hozzak, én Dániában élek, és ha például steaket szeretnék sütni, akkor mindig a halal hentestől veszem hozzá a húst, mert a dán élelmiszerboltok nagyrészében nincs hentes, csak előre csomagolt húst lehet venni, ahol meg van, ott drágább a hús, mint a halal hentesnél. Ráadásul Hasan, aki a hentespultnál dolgozik, már ismer, jóban vagyunk, tudja hogy mit hogyan szeretek, míg a szupermarket hentespultjánál dolgozó 17 éves betanított munkás a sirloin és a tenderloin közötti különbséget sem tudja, nekem kell elmagyarázni, hogy mit szeretnék...
2022. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért tud elszaporodni az ilyen, mert van rá kereslet.

És nem véletlen van rá, mert baromi jók azok a kaják.

2022. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Nem csak kebabosok, élelmiszerláncok.

Hát csak ha már élelmiszerláncot építenek ki, meg mecseteket építenek, egyre több arab jön be Európába, kicsit nem elgondolkodtató?

2022. máj. 17. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!