Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mossák össze a melegeket...

Miért mossák össze a melegeket a transzokkal a politikában?

Figyelt kérdés
A homoszexualitás a nemi orientációról szól, míg a transzneműség a nemi identitásról. A homoszexuális emberek nem igényelnek gyógyszereket, orvosi beavatkozásokat, tehát nem betegek, míg a transzok igen. Csak nem azért mossák össze a kettőt, hogy a teljesen elfogadhatatlan transzságot a melegek mozgalmára felkapaszkodva tegyék szalonképessé?

2022. máj. 17. 15:04
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
#10: Hülye vagy, hülyékkel pedig nem vitatkozunk.
2022. máj. 17. 15:22
 12/52 Dzsonszi ***** válasza:
15%
#10 Huuu hagyjuk már ezt a cisz, transz dolgot vannak férfiak meg nők, mit kell elé tenni ezt? Attól mert lecsapom a farkam, meg szedek ösztrogént nem leszek nő. Nehogy már egy férfit, aki nőnek hiszi magát beküljdünk az igazi nők közé, ahol egyértelműen fizikai előnye lesz. Legyen akkor külön szám, hogy transz, nem érdekelné senkit úgyse, de ne a nőket szivassák már. Na az ilyen hülye gondolkodásotok miatt mossák össze a transzokat a melegekkel, mert ahelyett, hogy kiállnának ez ellen, még egyetértenek velük.
2022. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

A hatosnak igaza van abban, hogy transzokat nem kéne engedni úgy olimpiára, hogy ciszek ellen versenyezzenek. Esetleg saját kategóriát létrehozni nekik külön-külön.

Az egy szimpla biológiai tény, hogy az átalakítás nem teljes, mert az agyat nem lehet másik testbe ültetni. Elfogadom, hogy a szelleme valakinek férfi vagy nő, de attól a teste fizikája, pl. izmai nem változnak meg és nem fair a ciszekkel szemben, pl. ha egy transz nő biológiai nők ellen indul. Plusz szerintem valahol kiábrándító is, ha egy olyan személy, aki nőként tekint magára a férfi adottságaival nyer. De szerintem normális transz nem akar így versenyezni, ezek a tipikus opportunisták, akik kihasználják a mozgalmat.

2022. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
#12: Tegyük hozzá, hogy érdekes módon férfi sportolók, akik a saját nemük versenyein hosszú évek óta alulteljesítenek, hirtelen kitalálják, hogy ők transzneműek, elmennek nők közé versenyezni, és leverik őket. Csak egy hülye nem látja, hogy átverés az egész.
2022. máj. 17. 15:25
 15/52 A kérdező kommentje:
#13: Mi az a szellem? Ez elég misztikusnak hangzik. És hogy lehet megkülönböztetni az opportunistát az igazi transztól?
2022. máj. 17. 15:27
 16/52 Dzsonszi ***** válasza:
24%
#14 Na ez meg a másik, egyszerűen hihetetlen, hogy idáig jutottunk, hogy ezen kell vitatkozni, induljanak-e férfiak nők között, csak azért mert ő fejben kitalálta magát valaminek. Én meg 10 éves kislánynak érzem magam, akkor indulhatok abban a korcsoportban sportolóként? És ez a baj, hogy a melegek ezt kussban tűrik, miért nem lehet felszólalniuk ez ellen? Ha egy hetero megszólja ezt rögtön homofóbnak mondják, ezért kéne a melegeknek is ellenálni ezzel kapcsolatban.
2022. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
94%

A reklámosat gondolom nekem írtad, de én a 8. vagyok.

Ott az alsóneműt reklámozzák. Azért azt eldönthetik, hogy kivel akarja reklámozni, nem? Plusz ez a transz gondolom tényleg terhes, mivel egy transz férfi, akinek megmaradt a méhe. Ez tényleg megtörténik, tehát mi benne a reklám?

2022. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
#16: Igen, én is azt tartom ijesztőnek, hogy mennyire kell valakinek retardáltnak lenni, hogy ne lássa át ezt az árverést, és még vitassa is a kritikusokat. Tényleg ennyi a hülye?
2022. máj. 17. 15:30
 19/52 A kérdező kommentje:
#17: Az, hogy egy aberrált dolgot reklámoznak. Arról beszéltünk, hogy a transzok betegek, el kell fogadni a betegségüket. Én meg erre azt mondom, rendben van, elfogadom, de ne reklámozzák. Mert abszurd és elmebeteg dolog egy szőrös, férfinak kinéző ember terhességét reklámozni. Akinél ez nem veri ki a biztosítékot, az maga is degenerált.
2022. máj. 17. 15:31
 20/52 anonim ***** válasza:
12-es, oké, de megint csak az egybites hülyeségeket sikerült idehánynod, a kérdésre nem válaszoltál. Ha szerinted az nem fair, hogy a transznemű nőket a cisznemű nőkkel versenyeztetik, és helyette inkább mindenki a születési nemének megfelelő csoportban versenyezzen, akkor az a gyakorlatban azt jelentené, hogy a transznemű férfiak, akik tele vannak nyomva tesztoszteronnal, széjjel fogják verni a cisznemű nőket.
2022. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!