Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mossák össze a melegeket...

Miért mossák össze a melegeket a transzokkal a politikában?

Figyelt kérdés
A homoszexualitás a nemi orientációról szól, míg a transzneműség a nemi identitásról. A homoszexuális emberek nem igényelnek gyógyszereket, orvosi beavatkozásokat, tehát nem betegek, míg a transzok igen. Csak nem azért mossák össze a kettőt, hogy a teljesen elfogadhatatlan transzságot a melegek mozgalmára felkapaszkodva tegyék szalonképessé?

2022. máj. 17. 15:04
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
91%

"Mi az a szellem? Ez elég misztikusnak hangzik. És hogy lehet megkülönböztetni az opportunistát az igazi transztól?"


Szellem: az, aki vagy, akinek tartod magad, ami a fejedben vagy, ami a gondolataid által vagy, ami "kiemel" az állatvilágből, ami miatt az ember felsőbbrendűnek gondolja magát a többi lénytől stb., ami tetszik.

Vagy keresd ki a pszichológiai értelmét.


Nem igazán érdekel hogyan hangzik.


Onnan lehet megkülönböztetni, amit leírtam: nem él vele vissza, nem valamilyen haszonért csinálja. Szerintem elég egyszerű.

2022. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
91%

#14 Lia Thomasról van szó? Csak mert rajta kívül senki nevét nem emlegette senki. Ő 12. volt világszinten hormonok előtt, hormonok megkezdése után csúszott le. És még ő sem világelső a nők között.


Nem ez a maroknyi transz ember okoz problémát a sportokban. Évek óta van lehetőség transznemű sportolóknak az olimpián versenyezni, mégsem teljesítenek.

2022. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 Dzsonszi ***** válasza:
69%
#20 Elhiszed, hogy leszarom őket? Ha tele tolja magát ösztrogénnal, hogy gyengébb legyen verjék szét, de ne induljon a nők között, ahol ő erősebb lesz.
2022. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
83%

"Mert abszurd és elmebeteg dolog egy szőrös, férfinak kinéző ember terhességét reklámozni."


Felsírnak homo őseink. Mikortól teljesen szőrtelen az ember és vajon a nők mikortól szőrtelenítenek teljesen?

Csak azért, mert a fejedben rögzülve van egy divat, ami a nők szőrtelenítése, még egyáltalán nem abszurd és elmebeteg, hogy valaki szőrös. A szőr egy természetes dolog. Ennyi.

2022. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
91%

Annyira jó, amikor pár jobber gyakorlatilag egy az egyben átveszi az amerikai alt-right propagandát, NULLA utánanézéssel. Gyerekek, ha tényleg ennyire egyszerű transznemű nőként versenyeket nyerni cisznemű nők ellen, akkor hol vannak a transznemű olimpiai bajnokok? Hol vannak a transznemű világbajnok focisták, jégkorongosok, hol vannak a WNBA All-Stars csapatában a transznemű kosarasok? Hol van az a transznemű nő, aki #1 helyen van a tenisz világranglistán?


Összesen két sikeresnek mondható transznemű sportolóról tudok: Lia Thomasról, akit rendszeresen megvernek a cisznemű sporttársai, illetve Lauren Hubbardról, aki a kategóriájában még a Top 5-ben sincs, és az olimpián már az első körben kiesett...

2022. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
68%

Dzsonszi, tanulj meg Légyszives olvasni: nem a transznemű nőkről beszélek, hanem a transznemű férfiakról. Tudod, olyan férfiakról, akik biológiai neme nő, de férfiként élik az életüket, ezáltal például tesztoszteronhormonokat szednek, szakállat növesztenek, szélesebb a válluk, stb..


Ha szerinted az rendben van, hogy a transznemű nőket a férfiakkal versenyeztetjük, akkor legyen az is rendben, hogy a transznemű férfiakat meg a nőkkel. És akkor a büdös életben nem fog egyetlen egy cisznemű nő sem nyerni az égadta világon semmit.

2022. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Dzsonszi ***** válasza:
69%

#25 Egy se legyen b@szod (jóval több van mint 2). De kajak nem hiszlek el titeket, ez nem jobboldaliság, ez a normális gondolkodás, Elon Musk képe tökéletesen leír titeket.

[link]

Attól mert ti elhúztok balra, és kitaláljátok, hogy nembaj ha férfiak indulnak nők között, úgyis alig van köztük nyertes, attól nem lesz valaki szélsőjobb, mert ezt elítéli.

Pláne, hogy 10 éve még Biden is a melegházasság ellen volt, most meg 10 év alatt eljutottunk oda, hogy ő mondja, hogy csak be kell mondanod milyen nemű vagy, úgy fognak kezelni a suliban, J.K. Rowling kiírja, hogy csak az igazi nők tudnak menstruálni, azt mindenki rászált, férfi wc-kbe követelik a tampontartó kukákat stb stb.

Ha 10 év alatt idáig jutottunk mi lesz majd 20-30 év múlva?

2022. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 Dzsonszi ***** válasza:
56%

#26 "Ha szerinted az rendben van, hogy a transznemű nőket a férfiakkal versenyeztetjük"

Mutasd már meg hol írtam én ilyet? Pont ez a lényeg, hogy ne menjenek át a másik nembe a transzok, mert rohadtul nem lesznek azok.

2022. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
91%

Maximálisan támogatom, az lmbtqs embereket, de frankón nem értem, hogy

ad1 mi a francért indulnak a biológiai nemek ellen

ad2 mi a francot kell ezen pörögni?!


Engem nem érdekel a foci, nem is nézem, igy azt sem tudom, mi van benne. Ezek a sportágak, ha nem tűntek volna fel a transzok bennük, ugyanennyire érdemtelenek lennének az itt kommentelők számára, de igy legalább lehet őket anyázni ész nélkül

2022. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

"Mutasd már meg hol írtam én ilyet? Pont ez a lényeg, hogy ne menjenek át a másik nembe a transzok, mert rohadtul nem lesznek azok."


Transznemű nő = férfinak született nő. Így értelmezd a választ, légyszives.

2022. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!