Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a liberalizmus...

Szerintetek a liberalizmus minden másnál kártékonyabb ideológia?

Figyelt kérdés
Még a kommunizmust is túlélte a magyar társadalom, legalább rend volt, a hagyományok megőrződtek. A liberalizmus viszont teljesen önzővé tette az embereket, elősegítette a kisebbségek elszaporodását, és most már szétveri az alapvető normákat is, mint a nemek vagy a család.

2022. máj. 17. 16:46
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
35%

#11


Akkor az adójuk se kelljen!


Ez a gondolkodás önző,kihasználó!

2022. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
85%
Igen, az vicces lenne, aki melegnek vallja magát, mentesülne az adófizetés alól, mert nem kell a b*zik pénze Magyarországnak :)
2022. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
77%
Ezt így nem merném kijelenteni, de dobogós.
2022. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
72%
Vonyítana a sok népnemzethy rendesen. 🤣
2022. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
#9: Nem a bántalmazó családokról beszélek. A válások többsége nem emiatt van, hanem mert a liberalizmus önzővé nevelte az embereket, és sokkal könnyebben kilépnek egy rendbehozható házasságból, mint hogy dolgozzanak érte, és a gyerekeikért. De tudom, a liberálisokat soha nem érdekli mi a jó a gyerekeknek, lásd még: abortusz, gendernevelés.
2022. máj. 17. 17:29
 16/54 anonim ***** válasza:
72%
17.: Ahogy a népnemzethyeket sem. 🤣 Most b.sztak ki egy csomó roma és fogyatékos gyerekkel, akiket a nagy, büszke, fehér heterók sokkal kisebb eséllyel fognak örökbefogadni, mint azt a melegek tették volna. *taps* Abortuszról meg annyit, hogy nem egy templomba járó embernek is volt...
2022. máj. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

#13-#14, #16: Ezt Homonnay, a melegjogi DK-s írta:


„Amikor meglátok egy kiskorút, aki visít, a pörköltöt a tesója hajába keni, földhöz vágja magát a járdán, stb., akkor minden egyes alkalommal a következőket mondom el: »köszönöm Istenem, hogy bz_nak teremtettél«. Ilyenkor kaján mosollyal nézem a meggyötört szülőt, és arra gondolok, hogy egy babakocsi ára annyiba fáj mint egy repjegy New Yorkba.


Gyűlöljetek! Azt el is felejtettem mondani, hogy amikor a januári hőségben Rióban esténként bulizni mentem, és pár óra alvás után karikás szemmel mentem ki Ipanemán a strandra, nagyon sokat gondoltam azokra a barátaimra, akik szintén nem tudták kialudni magukat, mert jött a gyerek foga.”


Ebben minden benne van, hogy miért nem kell a melegeknek adókedvezményt adni.

2022. máj. 17. 17:36
 18/54 A kérdező kommentje:
#7: Most miért baj hirtelen a pozitív diszkrimánció? Addig nem volt baj, amíg a cigányokat, a melegeket vagy a nőket részesítették benne.
2022. máj. 17. 17:37
 19/54 anonim ***** válasza:
80%
19.: Szóval te az egy szem valóban gázos Homonnay-ból általánosítasz az összes melegre... Ez aztán a nagy intelligencia. Véletlenül sem egy Ungár Péter, egy Osváth Zsolt, vagy egy Gulyás Mártont veszel alapul, nem, hanem a tróger Homonnay-t.
2022. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
#21: Arra gondoltam, hogy a melegeknek ilyen felelőtlen, könnyű az élete. Akkor miért kéne nekik adókedvezmény?
2022. máj. 17. 17:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!