Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Donald Trump elismerően nyilatkozott Magyarország jelenlegi miniszterelnökéről és a kormány konzervatív értékek védelme érdekében végzett munkájáról?

Figyelt kérdés
Sokmindent el lehet mondani Donald Trumpról, de az vitathatatlan, hogy béke és "normalitás" párti, éles eszü. Elnöksége idején nem támadtak meg újabb és újabb országokat, még Kim Dzsong Unt is megpróbálta megszelidíteni. Támogatottsága igen nagy, főleg miután már látható, az USA-ban egy bolond vénember az elnök akinek fogalma nincs semmiről.

2022. máj. 20. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10, ez mondjuk jogos. Az emberek 85%-a szerint onmaga okosabb, mint az emberek 85%-a.
2022. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10, nyilván kár belemenni farokméregetésbe, de azért Trumpnak jópár megnyilvánulása volt, aminél jobb lett volna, ha cösndben marad.

Eleve, klímaváltozás tagadó. Persze, ha anyagi hasznom fűződne hozzá, én is elgondolkodnék azon, hogy az legyek, és 20 éve még csak-csak kérdéses volt, de ez 2020-ra már egyszerűen tény.

Ugye volt a híres "ha atombombát dobunk a hurrikánra, az megoldaná?" kérdése.. hát.. na, érted...:D

Aztán ugye felvett eg ykülön embert aki az ő feladatát végezte, msizerint hogy átnézze a törvényjavaslatokat és aláírja. Ő maga mondta, hogy egyszerűen nem érti azokat az iratokat.


Önmagában nem kérdőjelezem meg, hogy tehetséges ember, hiszen tényleg sokra vitte. És felőlem azt is kijelenthetjük, hgoy okosab bmint én.

A különbség csak az, hogy ő a ivlág legnagyobb hatalmát vezette, és a rátermettsége láthatóan kevés volt ehhez.

2022. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Pintér László ***** válasza:

A klímaváltozást szerintem azért tagadta meg azért tett ilyen kijelentéseket, mert anyagi haszna származott belőle, meg hogy Róla beszéljenek, hogy téma legyen évekkel később is a magyar Gyakorikerdesek.hu-n. Szerintem érti azokat a törvényjavaslatokat, csak egyszerűen leszarja és van pénze, megteheti, hogy erre külön felvesz egy Embert, aki max a lényeges dolgokat tolja elé, amiket valóban érdemes Neki személyesen elbírálnia, máskülönben a pitty-pütty ügyeket hadd végezze az az Ember, addig Ő yachtozik meg koktélozik.

Szerintem Ő szimplán troll és olykor direkt tetteti, hogy hülye, meg direkt mond polgárpukkasztó dolgokat. Van egy réteg, amelyiknek ez jön be, Ő ezt a "csőcseléket" célozta meg, kb mint a Fidesz. A Fidesz is egy adott réteget céloz meg és működik. Tudja a Fidesz is, hogy milyen f@szságot kell kijelenteni, hogy Rá szavazzanak. Elég egy kis MZP háborúba menne, meg kis mini Ferizés, és már zsebében is van a győzelem.

Szerintem akik ilyen magas körökben mozognak, azok szinte mindent okkal csinálnak, előre megtervezetten, akár szimulációkat lefuttatva is.

Trump is gondosan végiggondolta szerintem a klímaváltozásos kijelentését. Biztos vannak mögötte tanácsadók is, és közösen ötölték ki, hogay ezt ki kell mondania, mert ezzel mondjuk a Nascar versenyt szeretők szavazatit zsebre teheti.

Aztán persze ki tudja, lehet tényleg tök hülye és csak rohadt mázlista.

2022. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Van pénze, megteheti."

Mondjuk ha az elnök alkalmaz eg yilyen embert, akkor az az állam pénze. És én ugyan nem vagoyk amerikai, de nem azért választanék meg eg ylenököt, hogy yachtozgasson, hanem dolgozozn:D

De amúgy jaa, én elhiszem, hogy nem teljesen segghülye, valahogy el kellett jutnia odáig. Csak nem elnöknek/politikusnak való. Ő egy gátlástalan üzletember. maradjon is ennél a szerep- és munkakörnél.

2022. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Persze, nem értette a törvényjavaslatokat és inkább üzletember. Igaz.

De akkor mit mondjunk Bidenről? Ő mire alkalmas?

2022. máj. 21. 20:33
 16/17 Pintér László ***** válasza:
Szerintem azért Trumpnak nem csak az államkasszából volt pénze. Saját zsebből miért ne tudta volna fizetni azt az alkalmazottat?
2022. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

inkább pozitiv jelentéssel bír

15: fingani, beszarni, elaludni, halandzsázni


https://www.youtube.com/watch?v=T13qFIJfXvc


xD

2022. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!