Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A konzervatív szocializmus,Utó...

A konzervatív szocializmus,Utópiás szocializmus támogatja a Monarchiát is mint államformát,ha az együtt érez a munkásokkal és szoci elvek mentén vezeti az országot? Tehát hisz abban,hogy a monarchia és a szocializmus létezhet együtt a kormányzásban?

Figyelt kérdés
Az Utópiás szocializmusról mintha valami ilyesmit olvastam volna. És a Konzervatív szocializmusról is mintha hallottam volna ilyesmit?

2022. jún. 4. 23:17
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
Hát a monarchiát általában a konzervatívok szokták támogatni, a szocializmusba szerintem viszont nem nagyon fér bele egy munkásosztály felett uralkodó "élősködő" ráadásul nemesi réteg, szóval szerintem azért nem támogatnák annyira, legfeljebb megtűrnék, ha nem zavarnak túl sok vizet.
2022. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igenigen erre lettem volna kíváncsi.
2022. jún. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!