Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi van a liberalizmusban és a...

Mi van a liberalizmusban és a baloldalban amit a jobboldal vagy a Mihazánk nemzetellenesnek tart?

Figyelt kérdés

Márcsak azért,mert nem értem,ha valaki azt mondja,hogy mindenki szabad és egyenlő jogok illetnek meg mindenkit az miért nemzet gyűlölő. Pláne,ha belegondolunk abba,hogy Széchényitől kezdve Tiszán át a kisgazdákig elég sokan nemezeti liberálisok voltak akik a legtöbbet tették az országunkért.


Megha valaki azt mondja,hogyha valaki a munkásokat is képviseli.



2022. jún. 9. 15:11
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Mondjad
2022. jún. 10. 23:14
 32/39 A kérdező kommentje:
#22 Am nem vok libtard se baloldali csak úgy gondolom,hogy mindenből van egészséges és egészségtelen. Baloldalból is van hazfias baloldal és hazafiatlan baloldal lásd A spanyol polgárháborút. Liberálisból szinén. lásd hungarikumainkat,Japánt,Finnországot,Dániát,Svédországot stb ezekkel szemben nézd meg a BLMet. És igen nem nagyon kell annak lemondania aki nem követet el semmit. Ha pedig szerinted pedofiloknak elég büntetés a 8.000.0000 ftos pénzbírság az megint csak rólad árul el dolgokat.
2022. jún. 22. 15:57
 33/39 anonim ***** válasza:
35%
#32. Nézd, szerintem ezt a beszélgetést most már engedjük el, én eddig is ezt próbáltam. Sajnos annyira döbbenetesen torz az írásképed, hogy érdemben reagálni sincs kedvem. Azon felül csak random dobálsz egymás után dolgokat. Ezzel a pedofil témával most egyáltalán hogy találtál engem meg és hogy jön ez ide? Mi ez a zagyvaság? Ne is válaszolj inkább, már úgysem érdekel. Köszi!
2022. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Te vagy a Fideszes és azt írtad nállunk nem mond le aki botrányba keveredik de ti mindenkivel elbántok igazságosan.
2022. jún. 22. 22:39
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
#34. Ha itt Kaletára céloztál, az ő diplomata karrierje épp nem a Fidesz alatt indult, ez a szomorú hírem. Ugyanakkor a Fidesz köreiben mindenki karrierje azonnal véget ér, amint valami egyértelmű disznóság derül ki róla, mindeközben a szociknál meg legfeljebb ímmel-ámmal tapasztaljuk ezt, inkább a mosdatás, az elkenés megy. És azt nem annyira szeretjük. :(
2022. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

35 Lehet nem de nagy kedvence lett a fiúknak. És akkor is csak pénzbírságot kapott.

Nem túl nagy stabilitas az szerintem,ha egy ilyen köztudott aberrált dzabadon kószál az utcán. Mégegyszer mondom akiknél nincs probléma ott nem kell váltani. Egyébként meg te szerintem valami Kádár vagy Rákosi korról beszélsz. De nekem meg a rossz hírem az,hogy onnan meg a legtöbb maradvány a Fideszben van.

2022. jún. 24. 12:28
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

#36. "Lehet nem de nagy kedvence lett a fiúknak."


Érdektelen a gyermeki képzelgésed.


"Mégegyszer mondom akiknél nincs probléma ott nem kell váltani."


Magyarázd el az elvbarátsidnak is, mert a Fidesz ezt láthatóan tudja és alkalmazza. :)


"De nekem meg a rossz hírem az,hogy onnan meg a legtöbb maradvány a Fideszben van."


Mind a szellemi, mind a vagyoni jogutódai a szocik voltak, az MSZP még játszott is arra a '90-es években, hogy ők A PÁRT. Szóval kár a gőzért, ezzel ma már nem hülyítesz be senkit.

2022. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

37 De te se.


"A fidesz ezt láthatóan tudja és alkalmazza."


Hát igen ha befogadnám a Pesti Tvt én is ezt mondanám.

2022. jún. 24. 15:35
 39/39 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az elvtársaim de ha marhaságokat írsz akkor marhaságokat írsz.
2022. jún. 24. 15:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!