Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fidesz szavazók! Szoktatok...

Fidesz szavazók! Szoktatok könyveket olvasni? Mi a kedvenc könyvetek? Ki a kedvenc írótok? Kb. hány könyvet olvastok el évente?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 11:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%

9# ... értem, tehát provokáció.

Akkor jól döntöttem, hogy nem válaszolok...🤫

2022. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
10# es... valljuk be,ez elég gyengére sikerült!!👎
2022. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Én nem érzek benne semmi provokatívat. Világosan leírta ő is, hogy arra keresi a választ, hogy az irodalmi ízlés (még csak nem is az olvasottság!) és a pártpreferencia hogy függ össze egymással.


Inkább az a paranoiás, aki már erre is ugrik.

2022. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam. Mostanában leginkább szakirodalmat, szeretem a kötelezően túl az ajánlott irodalmat is feldolgozni, ha kedvemre való a tárgy (joghallgató vagyok az ELTE-n, 29/f), egyébként viszont szinte csak szépirodalmat, ahogy időm engedi. Havonta 1-2 könyv csúszik le.


Itt hagyom pár friss emlékemet.


Kedvelem például a norvég krimikirályt, Nesbø-t, a legutóbbi, magyarul megjelent Harry Hole-történet még kimaradt, hamarosan pótolom.


Tavasszal elolvastam Ferdinand von Schirach összes magyarul megjelent művét, ennek mondjuk büntetőjogi vonzata is volt, de ezt leszámítva is igen érdekes.


Ma és holnap biztosan fellapozom újra Jordan Peterson könyveit, holnap ugyanis részt veszek a budapesti előadásán.


Ráakadtam a múltkor egy nagyon színvonalas képregényre, Blankets a címe (magyarul: Takarók), csodálatos néhány óra volt.


Nemrég vettem újra kézbe Boldogkői Zsolt - A szabad elme illúziója c. könyvét, még a megjelenéskor olvastam először, azóta sokat felejtettem, remek írás.


Miután minden előadását láttam, el is olvastam Pintér Béla drámáit (egyelőre csak az első kötetet), tudott hozzáadni a látottakhoz, érdemes volt. Ugyanez Székely Csaba Bányavidék trilógiájával, ez zseniális egyenesen.


Ami örök kedvenc: Bűn és bűnhődés, Amerikai psycho, Zabhegyező (Rozsban a fogó), Iskola a határon, Köpök a sírotokra.


Ami a következő:

Székely László: A jó mostoha történetét még nem írták meg

2022. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Ilyen kérdést minimum úgy illene feltenni, hogy a kérdező először megválaszolja a saját kérdését...

És akkor ő akar fotelpszichológust játszani...

Ebből inkább csak az látszik, hogy egy tuskó gyökér.

2022. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
Most komolyan, az olvasáshoz miért kell oda tenni a politikát?
2022. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
6%

12-es, nem, ez nagyon vicces volt.

Csak neked nincs humorérzéked.

Vagy te vagy Orbán Viktor.

2022. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
#17. Vagy inkább ti nevettek fogatlap proli módra minden szaron, csak O1G legyen benne. Qrvagyenge poén volt a 10-es válasz.
2022. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 adelrockinga válasza:
A kedvenc íróm Naomi Novik, az érdekes történetei miatt. Kb 15 könyvet olvasok évente, de lehet hogy többet is
2023. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!