Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Normálisak ezek?

Normálisak ezek?

Figyelt kérdés

Boris Jonson elöjön a szexicizmussal, hogy ha Putyin nő lenne akkor nem támadta volna meg Ukrajnát.



Putyin cáfolatként Margaret Thatcher döntésére mutatott rá, amikor a korábbi brit vezető csapatokat küldött a Falkland-szigetekre.



Majd ugyancsak ez jóvágású Boris Jonson azt mondja a G7-es csúcstalálkozón, hogy úgyis nagy meleg van vetkőzzenek le, hogy megmutassák Putyinnak milyen kemémyek. A kanadai elnök itt kigúnyolja Putyin félmeztelen lovaglását.


Amire Putyin úgy reagált, hogy ha levetkőznének az undorító látvány lenne.



Elgurult ezeknek? Mármint főleg a Boris Jonsonnak? Komolyan mint egy óvodában csúfolódzik?


Putyin meg normális válaszokat adott erre. Mert azért ha a Britt elnök a tepsi se..vel szerintem sosem volt ilyan formában mint Putyin annó.


Fékre ne értessék, nem vagyok Putyin párti. Sőtt egyik párti se vagyok. Csak ez már kb egy dedós szinvonal. Főleg a nemzetközi politikai fórumokon.



2022. jún. 30. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Az egész nyugati ballib politika egy igazi fékevesztett, idióta, dilettáns képviselőkből álló, kocsmacirkusz.
2022. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin elnök úr szexi.
2022. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ilyesztő, hogy az európai balliberális elit ilyen elmebeteg.
2022. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Kiváncsi vagyok, hogy aki szerint anyácska szexi, most is annyira fontosnak tartja-e az lmbtq elleni hadjáratot...
2022. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Annyira imádom, hogy főleg Boris Jonson-ról szól a kérdés, de amiért ő is egy nyugati ország vezetője, az itteni hozzászólók azt hiszik, hogy megint tudnak ballipsizni :D


Skacok, biztos nem olvastatok újságot, de Boris Jonson kis köpcös gazdátok ideológiai haverja :D :D

2022. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
#5: Igen, Boris egy fokkal jobbra van, de attól még ő se sokkal különb a ballib retardált elittől.
2022. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom az Putyinnak kimaradt, hogy nem Nagy-Britannia támadta meg Argentínát, hanem fordítva, tehát ők csak visszavették, ami brit volt. Ez az egyik a másik, hogy Boris Johnson arra célzott, amikor Putyinról TÉNYLEG jelentek meg félmeztelen képek, ellentétben velük. Szóval ja, szerintem igen, normálisak.
2022. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Ez: [link]


jó forma? 🤔 mint el letrottyant vénemebr, mert ja az is Putyin bemégy egy kórházoi osztályra a 65-75 közötti pasik többsége, aki nincs elhízva így néz ki.

Aki tényleg jó formában lévő Putyin kortársat akar látni annak mondjuk ajánlom Stephen Lang színészt.

2022. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
7es "Nagy-Britannia támadta meg Argentínát" amikor gyarmatartó jóemberkedik viccesek ezek az angolok . félelmetes az amikor az oroszok a józan ész
2022. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
9! Elég félelmetes, csak olyan ritkán van, most sem ez a helyzet, szerencsére. Ebben a meccsben ők Argentína, és az ukránok a britek, akik megvédik magukat, bármit is sipítanak az oroszimádók.
2022. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!