Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Normálisak ezek?

Normálisak ezek?

Figyelt kérdés

Boris Jonson elöjön a szexicizmussal, hogy ha Putyin nő lenne akkor nem támadta volna meg Ukrajnát.



Putyin cáfolatként Margaret Thatcher döntésére mutatott rá, amikor a korábbi brit vezető csapatokat küldött a Falkland-szigetekre.



Majd ugyancsak ez jóvágású Boris Jonson azt mondja a G7-es csúcstalálkozón, hogy úgyis nagy meleg van vetkőzzenek le, hogy megmutassák Putyinnak milyen kemémyek. A kanadai elnök itt kigúnyolja Putyin félmeztelen lovaglását.


Amire Putyin úgy reagált, hogy ha levetkőznének az undorító látvány lenne.



Elgurult ezeknek? Mármint főleg a Boris Jonsonnak? Komolyan mint egy óvodában csúfolódzik?


Putyin meg normális válaszokat adott erre. Mert azért ha a Britt elnök a tepsi se..vel szerintem sosem volt ilyan formában mint Putyin annó.


Fékre ne értessék, nem vagyok Putyin párti. Sőtt egyik párti se vagyok. Csak ez már kb egy dedós szinvonal. Főleg a nemzetközi politikai fórumokon.



2022. jún. 30. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
A nyugati balliberális oldalt és az EU vezetőket sürgősen félre kell tenni....nagy baj lesz különben!!
2022. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

#9 lehet gyarmattartózni, de a Falkland-szigetek esetében ennek semmi értelme. Ők Britnek tartják magukat, és Brit tengerentúli terület kívánnak lenni. Ezen igényüket népszavazáson is kinyilvánították már.


Tehát Argentínának semmi joga a Falkland-szigetekre. Thacher a helyiek akaratával összhangban védte meg őket.

2022. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
12! Én ezt le se írtam, mert ezt ök is tudják, csak trollkodnak.
2022. jún. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Maga a háború oka az orosz oldalról a dedó.
2022. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!