Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi jön még a németekre ezek után?

Mi jön még a németekre ezek után?

Figyelt kérdés

Úgy látszik, be kell osztaniuk a meleg vizet, csak a nap bizonyos szakaszaiban hadznalhatják. Emellett a sajtójuk folyvást békéltetni akatja őket a nélkülözês ês éhezés gondolatával.


Szűkös idők jönnek a télen?



2022. júl. 5. 09:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
#9 Oké, ez egy társasházas felszólítás a lakóknak. Semmi meglepő, szarrágó közös képviselők nálunk is vannak nem is ritkaság számban.
2022. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Várhatóan ÉN novembertől! 😂😂 Akkorra van szerződésem egy ottani céggel -és ellentétben a sok itteni pofázóval, hogy ő majd megy külföldre én tényleg.

Valahogy azért nem aggódom a fagyhalál miatt, itthon is csak a szobát fűtöm ahol lakom télen azt is csak ilyen 19-20 fokig. Szerintem ennél többet ott sem spórolunk majd.

2022. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
97%
Hol kedves kérdező? Én Németországban élek, ráadásul munkaügyben állandóan utazom országon belül, se északon, se keleten, se nyugaton se délen nincs ilyen. Úgyhogy ti csak foglalkozzatok szépen azzal, hogy a ti kormányotok ne lopja ki a szemeteket egy óvatlan pillanatban. A jó hír, hogy az agyatokat legalább már nem tudja, mert az már rég kirohadt.
2022. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

#11 A hamburgiaknak má lengetik, nem véletlenül írják a cikkeket. Szerintem sanszos, hogy megteszik.


#12 Köszi az offot mo, ügyes vagy, de nem nagy kunszt kimenni melózni, sokunk megtette már.

2022. júl. 5. 10:07
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Magyarországon aki nem milliomos, annak most is ez van!
2022. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
1%
Kérdező, nyíltan zajlik minden. Kivezetik a fosszilis energiát, eltörlik a magántulajdont... Great Reset?! Nem kell csodálkozni azon, hogy mi történik. Lesz itt még kibertámadás is, ami leállítja a kórházakat, közlekedést, az egész világot.
2022. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
Na a "gréjtreszetes" konteós is beköszönt, hogy miért azt ő sem tudja szerintem!
2022. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%

#17 Hát, ha azt sem fogjátok fel, hogy 2 éve Schwab elindította...

De igen, bizonyára mindennek a covid, meg az 1 országot érintő háború az oka... 👍

2022. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
81%
18! ismered azt a mondást, hogy minden mindennel összefügg, mert ha nem akkor ismerkedj vele, amúgy igen, mivel pl. VILÁG-kereskedelemről beszélünk ha egy komoly gabonaexportőr ország kiesik, akkor azt a VILÁG érzi meg, de ez neked magas úgyis sajnos. Menj nézzél inkább youtubeos konteó csatornákat.
2022. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
14%

16-os: azért Ida Aukent nagyon sajnálom, ő volt az, aki anno írta a "You will own nothing, and you will be happy" c. cikket a Világgazdasági Fórum weboldalára. Azért írta, mert látta, hogy a kapitalizmus folyamatai egyre inkább oda tendálnak, hogy tisztán árucikkek gyártásával nem lehet akkora profitot generálni, mint szolgáltatások biztosításával. Arra akarta felhívni a figyelmet, hogy ha ez a tendencia folytatódik, akkor 2030-ra valós veszély lehet az, hogy a legtöbb jelenleg árucikként értékesített termék (például járművek, elektronikai cikkek, stb) már nem is lesz elérhető árucikként, csak szolgáltatásként.


Erre jön a sok szobahőmérsékletű IQ-val rendelkező konteós, és úgy adják elő a cikket, mintha ez valamiféle ördögi terv lenne, nem pedig valamiféle gondolatébresztő, hogy hé, gyerekek, kezdenek bajok lenni a szabadpiacos kapitalizmus ismét meg akarja enni önmagát, tenni kellene ez ellen valamit.

2022. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!