Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt túlreagálv...

Csak szerintem volt túlreagálva a korona vírus?

Figyelt kérdés

Annyira bosszant, és egyszerűen érthetetlen számomra, hogy az influenza sokkal veszélyesebb és sokkal több ember kapta el,

még sem volt semmi ekkora felhajtás körülötte.

Amikor megjelent a Covid, és volt kb 200 fertozott, már akkor is nagy dobra verték, pedig akkor még a halálozási esély is sokkal kevesebb volt mint mondjuk egy szúnyogcsípésnél.

Igazából mindenbe bele lehet halni, minden betegségbe.

Oké azt bevallom hogy ma már annyit mutálódott ez a vírus, hogy már lehet felni tőle, de még most sem nevezhető halálos világjárványnak.

A sok birka meg megy már ötodjere is beoltatni magát. Pedig a vakcina is jár veszéllyel.

NEM, nem chipek meg stb.....

Szimplán, kevesen tudják, de egy átlagos vakcinát ÉVEKIG KELL tesztelni, és még akkor is találnak benne "hibát" sok esetben. Most a járványra való tekintettel, előbb elengedték.

Számos orvos is felemelte a hangját a tömeges oltással kalcsolatban, hogy ETIKÁTLAN, ÉS FELELŐTLENSÉG.

Ez az egész szerintem csak a pénzről szólt.

Szép fokozatosan rászoktatnak arra hogy 100 év múlva havonta járjunk mindenféle szir-szar ellen oltásra.



2022. júl. 13. 17:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Utólag lehet okoskodni , előre senki nem tudja egy vírusról mi lesz a vége.
2022. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
Ilyenkor lenne jó visszaolvasgatni mi ment itt is, jajj oltás nélkül nem mehettek sehova, jajj oltás nélkül nem dolgozhattok, jajj oltás nélkül nem lesz semmitek, és tessék, mi is van? Már a kutya nem foglalkozik a dologgal.
2022. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Maradjunk annyiban, hogy hisztérikusan, szélsőségesen lett kezelve a helyzet. Bizonyos dolgokat szigorúbban, másokat lazábban kellett volna venni.
2022. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Isti22 ***** válasza:
44%

"Annyira bosszant, és egyszerűen érthetetlen számomra, hogy az influenza sokkal veszélyesebb és sokkal több ember kapta el, még sem volt semmi ekkora felhajtás körülötte."


Forrás? Mennyivel veszélyesebb az influenza? Mennyivel többen halnak bele? Hm?

2022. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%
2: Csak ez maradjon is így!
2022. júl. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#4 a veszélyest úgy értettem hogy több volt a fertőzött, annak idején, és mégsem volt ekkora felhajtás körülötte. De pl. Ott van az Ebola is.

Szerintem nagyon is tulreagaltak ezzel a tömeges oltásokkal.

Az időseket megértem ha úgy döntenek beoltatják magukat, de rengetegen a

12éves gyereküket is elvitték, Csak mert belehalt 100.000ből teszem azt 10 gyerek. És még most is viszi majd az 5.-re. KÁROS!

Az egész Karanténnal, csak gazdasági recessziót akartak. SZERINTEM

2022. júl. 14. 11:37
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon jól látod a dolgot, kérdező. A sok buta embert megvezették.
2022. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem volt túl reagálva hanem egyenesen kamu volt az egész. Azért tűnt el az influenza, hahaha mekkora birkák mind aki ezt beszopilták, mert az influenzásokat nyilvánították a piciár tesztekkel covidosnak. Ennyi.
2022. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%

"Annyira bosszant, és egyszerűen érthetetlen számomra, hogy az influenza sokkal veszélyesebb és sokkal több ember kapta el,"


Eddig olvastam el! Influenzával nem kerülnek tömegesen lélegeztető gépre az emberek, és nem kell neki külön osztályokat fenntartani minden kórházban. Ennek a szarnak -covid- meg kellett! Egyik olyan ismerősöm, aki állította, hogy az egész egy kis nátha meg túl van reagálva az egy szegedi klinika covid intenzívének vendégszeretetét élvezte két hétig, sosem gyógyult meg teljesen, ma is ha fel kell menni egy lépcsőfordulót kapkodja a levegőt és meg kell állnia. Azóta kisebb az arca.

2022. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
25%
9. Nekem kettő ismerősöm van akit fel akartak csalni lélegeztetőre, egyiket sikerült úgy, hogy semmi bajuk nem volt, a nyomorultat csak sikerült bepánikoltatni. A család még bosszút is esküdött az orvosra mert ez az illető meg is halt. Na ezt bármelyik influenzával meg lehetett volna tenni ezelőtt is bármikor.
2022. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!