Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A KATA-s tüntetők miért a...

A KATA-s tüntetők miért a dolgozó/közlekedő budapestiekkel basznak ki, azzal hogy a hidakat foglalgatják, ahelyett hogy felmennének a Karmelita elé kiabálni Miniszterelnök Úrral? Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Pont ez.

Dolgozó, közlekedő ember vagyok, aki ráadásul nem is budapesti szóval nekem el kell majd érnem a nem ötpercenként induló vonatomat is, jó eséllyel le fogom késni.

Ezzel együtt támogatom őket és sajnálom hogy csak ennyien vannak kint, hatásosabb lenne több helyen "elfoglalni" a várost egyszerre.

2022. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy senkit nem érdekel, hogy egy üres téren kiabálnak. De ha megbénítják a forgalmat, az már a Kormánynak is kellemetlen!
2022. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Ezzel is csak növelik a Fidesz támogatottságát, mert a közlekedés akadályozásától a legtöbb emberben felmegy a pumpa.
2022. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak Orbán figyelmét kell felhívni, hanem az összes polgárét is. Rá kell döbbenniük az embereknek, hogy itt bizony nekik is ki kell állni, ha változást akarnak. Ehhez pedig az kell, hogy találkozzanak a tüntetéssel, hogy haljanak róla, hogy befolyásolja őket. Ha mindenki beállna tüntetni, akkor kapásból nem lenne akadályozva senki, és a milliós tömeg vonulhatna a Karmelita elé :)
2022. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
2: Ez nem a kormánynak kellemetlen, hanem az átlagembernek, aki közlekedni akar.
2022. júl. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos csak "kellemetlen" a kormánynak.. A normál, dolgozó ember meg nem tud eljutni A-ból B-be.. Persze, adjon mindenki hangot annak ha elegedetlen valami miatt, nem kell kussban maradni, de ennek semmi értelme.
2022. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
5 az átlagembernek kellemetlen, sokan meg éhenhalnak. Egy kis kellemetlenséget ki lehet bírni.
2022. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

#5

Annyira azért nem kellemetlen, max el kell sétálni egy messzebbi megállóig. Ma valószínűleg én is sétálni fogok a metrópótló miatt majd hazafele, ez van. Nekem minimális kellemetlenség, másoknak viszont épp most kell átszervezniük a teljes megélhetésüket. (Ami miatt nyilván ránk, fogyasztókra meg drágulás vár, az extraköltségre kényszerített vállalkozók áremelése miatt.)

2022. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok

Mármint a metrópótló HELYETT.

2022. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Dolgozó, pesti vagyok, a munkahelyem Budán van.

Érdekes, én át tudtam jutni Pestről Budára minden gond nélkül.

Nagyon egyszerű a dolog: ha tudod, hogy le lesz zárva az út, nem mész arra.

2022. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!