Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan akit érinteni...

Van itt olyan akit érinteni fog a megemelkedett gáz ára?

Figyelt kérdés

Évi 1729m3 gázig elméletileg rezsicsökkentett áron kapjuk a gázt.


Utána 1m3 gáz ára,ha jól tudom 747 Ft lesz.


Engem engem se a villany se a gáz nem érint limiten belül vagyok.Mivel egy kis lakásban lakok.


Mivel sokat utazok munka miatt Magyarországon ezért rengeteg régi, szigeteletlen,korszerűtlen házakat látok.


Logikusan következik, hogy azoknál jóval nagyobb a fogyasztás is téli időszakban.


Akár 100-200 M3 gázzal is több.Az pedig egészen horrorisztikus számlákat produkálhatnak.


Fenn tartom a véleményemet,hogy ez most sok embernek fog nagyon fájni.



2022. júl. 22. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Itt senkit sem érint. Mármint a fideszes bértollnokok szerint.
2022. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Fáj, de spórolni kell a gázzal. Szigeteljen, menjen kisebb lakásba, vegyen napelemet. Mert ennél még drágább is lesz az energia, vissza fogjuk még sírni a mostani "emelt" árakat.
2022. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És az a durva,hogy mikor bejelentették tegnap.

Volt egy mondat ami megütötte a fülemet.

Valahogy így szólt:


"Negyedévente felülvizsgáljuk"


Ami az én szótáramban azt jelenti,hogy negyedévente emelni fognak.

2022. júl. 22. 12:01
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Más országban havonta emelik.
2022. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szerintem akik nagyon rosszul járnak ezzel.

Az a falun

( Kádár kockában, többgenerációs házakban )

lakó kisnyugdíjasok.


Igazából a tipikus Fidesz szavazók.


Egyedülállókkal annyira nem sikerült most kib@szni

( tudom mert én az vagyok),a nagycsaládosoknak van valami kedvezmény.


De a falun lakó kisnyugdíjasok,na azok nagyon megszívták.

2022. júl. 22. 12:06
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyszüleim ilyenek. 1000 fős faluban élnek régebbi építésű nagy házban. Eddig habzsi-dőzsi volt, mostmár augusztus 1től csak 2x esznek egy nap (reggel, délután) és a reggeli vajas kenyér lesz üresen, uzsonnára jut majd rá 1 szelet parizer talán.
2022. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem érint, de én tudatos libsi vagyok, egyetemmel. Szigeteltettem a házamat.
2022. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mindentudó99 ***** válasza:

Nagyjából a legtöbb vidékit. Ha mondjuk 80-90 m2 ernél nem nagyobb a ház és agyon van szigetelve és nem mennek 20 fok fölé akkor általányt fizetve belefér. Havi diktálással nem. Én beállítatom a havi általányt 144 köbre. Aztán figyelem a gázórát. Olcsóbb fával rásegítek hogy ne lépjem túl. Ja és be kellene szigetelni a házat. Szüleim háza 130m2

. Tavaj szigeteték a fűtés korszerűsítve lett. 300 m3 errel meghaladták a kedvezményt. Ők is fával pótolnak majd. Ez van

2022. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 árokpart ***** válasza:
6-os Inkább segísél nekik a lehetőségedhez mérten, ne figurázd ki őket és örülj legalább, hogy eddig jól éltek.
2022. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen magyarok vagytok ti? Hol a közmondásos találékonyság? Benzinkályhát beszerezni, az ársapkás benzinnel még spórolni is tudsz!
2022. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!