Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van ránk ekkora hatással...

Miért van ránk ekkora hatással a háború? pl az árak

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Brüsszel a szankcióival idézi elő ezeket a hatalmas árakat. Ráadásul Magyarország az EU háta mögött elintézte az Oroszokkal a gáz ellátást. Hisz országunk nem is támogatta ezeket a szankciókat



De akkor is miért van ekkora hatással ránk az, hogy Oroszország megtámadta Romániát?


2022. júl. 24. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem tudom miért írtam Romániát. Ukrajnára gondoltam
2022. júl. 24. 15:13
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen hatással nincs ránk Ukrán háború...ez csak Fidesz propagandája hogy elmult 12év alatt loptak csaltak hazudtak és most érett meg ez a hatalmas fostömeg ami nyakukba ömlik...ezzel dumával akarják szart letörölni magukról...
2022. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért nem adják vissza azt amit elloptak?
2022. júl. 24. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
A Fidesz nagyon kiterjedt hálózattal rendelkezhet, ha Észtországban komolyabb inflációt okozott, mint itt.
2022. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Isti22 ***** válasza:
100%

Az inflációt alapvetően a koronavírus okozza, mert a lezárások megszakították az ellátási láncokat, sok helyen leállt a termelés, és most, amikor minden újraindulna, mindenkinek azonnal kellene minden, ez a megnövekedett igény hajtja fel az árakat. Ez már tavaly, 2021 elején elkezdődött, csak akkor még nem volt olyan látványos. Ilyenkor mindig érdemes emlékeztetni az embereket, hogy már 2021 novemberében bevezették miatta a benzinárstopot.


A háború erre persze rátett egy lapáttal, hiszen csökkent a kínálat is.

2022. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!