Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Fideszesek! Ti hányszor...

Fideszesek! Ti hányszor jártatok Németországban, hogy ennyire látjátok mi van ott?

Figyelt kérdés
Jól érzem ha egyet mondanék sokat mondok?

2022. júl. 29. 08:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Halvány lila gőzük nincs róla mi megy ott. A hotelben, szobalányként dolgozó ismerősöm a 2000 eurós fizetésével röhögve fogja kifizetni még az emelt rezsit is. Ja és szó nincs gázhiányról, meg ilyenek, szóval egy hely fogja megszívni európában, azok mi leszünk, mert a magyarok java része nem fogja tudni kifizetni a 2 eurós benzint és a többszörös rezsit.
2022. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, ezt hiába kérdezed fideszesektől. Én 5 évig éltem kint, hidd el, így is jobban tudják, mint én :D
2022. júl. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Én osztrákoknál jártam nem rég, és azt láttam hogy minden ház fel van újítva nincsenek romos épületek. Minden autó maximum 3 éves volt az utcákon. A középületet felállványozták és javították 2-3 folt miatt a falon. Az aldiban az árak ugyanolyanok voltak, csak igazi lekvár volt a péksütikben.


Persze én csak 5 napot voltam ott, de ez alapján hozzánk képest fényévekre vannak.

2022. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
#2 nekem is írták már hogy nem is élek Svédországban :D gondolom Mucsajpusztáról jobban tudják
2022. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
3! Ráadásul Ausztria csóróbb mint Németorszàg.
2022. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#2 ÉN tudom hogy ők mindenkinél jobban tudják, csak kíváncsi voltam hogy vajon mit válaszolnak erre. Hogy egy ilyen válaszba hogyan foglalják bele Gyurcsányt például mert hát Fideszes válaszból az nem maradhat ki😅
2022. júl. 29. 09:07
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem még külföldön se nagyon jártak, nemhogy Németországban:D.

Egyébként vicces, mi Horvátországba szoktunk kijárni nyaralni, és tény, hogy vannak ott is elmaradások (szocreál panellakások, jugoszláv gyártmányú autók stb.), de sokszor én is csak ámultam, hogy màr ők is mennyivel előrébb tartanak -még ha csak az infrastruktúrát is nézem-, mint mi.

2022. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
A volt "keleti blokkot" ne hasonlítsátok a nyugatiakhoz!!
2022. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

Jártam.


Münchenben sok a negró.

Az főpályaudvar környékén meg sok a muszlim.

2022. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Hát ezt a fideszeseknek kell mondani...
2022. júl. 29. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!