Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az LMBTQ-hoz tartozó emberek...

Az LMBTQ-hoz tartozó emberek kisebbségnek számítanak itthon?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 23:23
1 2
 11/16 Drakula ***** válasza:
72%
Persze hogy nem csak faji alapon kisebbségi valaki. Vannak vallási kisebbségek is. Pl zsidok.
2022. júl. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én minek számítok kedves kérdező, lengyel-magyar állampolgár vagyok, egy olyan térségben nőttem fel, ami elvileg református többséggel rendelkezett, katolikus vagyok, jártam lengyel közösségbe is, azon kisvárosom melletti megyeszékhelyen volt mindig a megyei lengyel találkozó....


Egyébként fajilag nem hinném, hogy nem vagyunk egyenlőek, mert akkor plazmát vagy vért se adhatnának melegek, jó AIDS-pánik idején ezt betiltották, de ma már lehet újra...

2022. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbség vagyunk de ezt senki nem tagadta
2022. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
#9 Kicsit sem, csak túl buta vagy, hogy felfogd.Tájékozódj.
2022. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%
14 a hatos válasza már ott megbukik, hogy az ember egy faj
2022. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Drakula ***** válasza:
100%

"14 a hatos válasza már ott megbukik, hogy az ember egy faj"

Te buksz meg bioszbol ha nem tudod hogy amik képesek szaporodásra képes utódod létre hozni az egy fajnak számit.

2022. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!