Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz, hogy Orbán a '90-es...

Igaz, hogy Orbán a '90-es években Klaus Schwab-nál, a Világgazdasági Fórum elnökénél tanult?

Figyelt kérdés
A Young Global Leaders nevezetű programban, Angela Merkellel, Emmanuel Macronnal és sok ismert politikussal együtt.
2022. aug. 3. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Mondjad 10-es,ha tudod. Ne tartsd magadban.
2022. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem a 10-es vagyok, de röviden és tömören, aki a Young Global Leaders-nél (Fiatal Globális Vezetők) tanult, azokból globális vezetők lettek és Schwab bácsi utasításait hajtják végre. Schwab 2 éve elindította a Great Reset projektet. Ennek végrehajtásához kellenek ezek a globális vezetők. A magántulajdon eltörlése ügyében ügyködik Orbán is az árakkal, de ha megfigyeled, más országokban is az emberek kisemmizése zajlik.
2022. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es, erről a great resetről én is hallottam már, sokan azt mondják, hogy hülyeség, konteó. Én ezt nem állítom, mert fingom sincs róla, csak magát a fogalmat hallottam.

Kiváncsi vagyok, hogy hogyan törölné el a magántulajdont? Ezt ki hagyná? Nem lázadnának fel a népek? Én biztos hogy nem hagynám annyiban, hogy a nagynehezen megvett panel lakásomat elvegyék.

2022. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 Nincs ebben semmi hülyeség, semmi konteó. A Great Reset valóban el lett indítva, tudom linkelni a WEF hivatalos oldalát is erről. Illetve még csomó mindent.

Lázadnak világszerte ellene, Magyarországon is, csak még elég kevesen. Amíg nem fáj eléggé, addig itt nem várok nagy megmozdulást.

Ha érdekel a téma, 26-os válasz, illetve az ott linkelt kérdés 11-es válasza. Ami mindenképpen ajánlott, az a Monopoly és az Új norma dokufilm. Ezek elmagyarázzák a világ felépülését, a helyzetet. Bármi egyéb kérdésed van, szívesen segítek. És igen, tudom, hogy hangzik ez az egész, de ideje felkészülni rá, harcolni ellene, amíg lehet.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1185436..

2022. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!