Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Rushmore-hegynél található...

A Rushmore-hegynél található emlékműnél miért van olyan sok törmelék?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan, mintha csak kifaragták volna a szobrokat, aztán jóvanazúgy a szemetet meg otthagyták. Ez áll a háttérben?


2022. aug. 9. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy hey, nem? Számomra elég logikusnak tűnik, hogy a hegyek körnéykén bizony vannak kövek is.


És amúgy ez miért politika kategória?

2022. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Politikusokat ábrázol. De akkor hol legyen a kérdés, a hegy kategóriában?
2022. aug. 9. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az Utazás-Amerika kategóriába tenném, mivel ez egy emlékmű.

Ha a rajta szereplő politikusokra és azok tetteire kérdeznél, akkor valóban poltika, de te most egy faragott emlékműre és annak környezetére kérdeztél, ez nem poltika.


Vagy ha már a bronzból készült Lenin szobor feldarabolásának és beolvasztásának mikéntjéről és szállítási tanácsokra vagyok kíváncsi, akkor az is politika?:D

2022. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.: Azért raktam a politika témába, mert arra gondoltam, hogy akik szeretik a témát, azok néha utána olvasnak az ezzel kapcsolatos háttér sztoriknak. De nem akarok veled vitázni, elismer, hogy van igazság abban is, amit írtál :)
2022. aug. 9. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi kőtörmeléket egy olyan, nehezen járható terepről elszállítani, hát... gondolom költségcsökkentés miatt otthagyták, meg, hogy senki ne törje ki a nyakát.
2022. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!