Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Nostradamus...

Mi a véleményetek Nostradamus jóslatairól ? (Éhezés, járványok, háborúk,) Többi lent

Figyelt kérdés
Alapvetően mindig kételkedve gondoltam mindig ezekre a jóslatokra de Nostradamus szerint a 21. században jön el a Harmadik Anti Krisztus aki keletről érkezik kék turbánban. Kora tavasszal hatalmas európai háború tör ki amiből világháború lesz ami 27 évig fog tartani aminek a kezdetét egy hullócsillag fogja jelezni. Európában hatalmas éhínség lesz később lakhatatlan lesz hosszú évekig. Szűrreálisnak tartom, hogy tarthat egy harmadik világháború 27 évig. Nem igazán találtam Nostradamusrol olyan infokat ami egyértelműen alátámasztaná, hogy miért Fake. Hiszek is benne meg nem is. De az utóbbi időben egyre inkább ott motoszkál bennem, hogy mi van ha valamit tényleg látott a pali. Legalábbis a jelenlegi irány őt igazolja. Nyilván utólag azt húztak rá a joslataira amit akartak. Csak érdekel mások, hogy állnak a témához.

2022. aug. 9. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Röviden és tömören: baromság.

És ezzel nem azt akarom mondani, hogy véletlenül nem találhatott el nagyjából dolgokat, de alapvetően a jóslás egy baromság.

2022. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok se ufóhívő, se vallásos, de bakker, akkor már inkább a jelenések könyvére utalnál, mint arra a kuruzsló majomra.
2022. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek bennük meg úgy semmi természetfölöttiben,de olvastam őket.Olyanokról biztosan nem írt amiket te mondasz.De itt vannak a jóslatok és a levele a fiához és II.Henrikhez angolul:


[link]


[link]


[link] /Epistle_to_Henry_II

2022. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami beteg ember azonosulhat ezzel a jövendöléssel, úgy alakítja és láss csodát be is jött a joslat.
2022. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván én ilyen no name oldalakon láttam illetve ez miatt letöltöttem egy 96 ban megjelent könyvet ahol szintén megtaláltam benne a fent említettet. Érdekes olvasmány volt. Nyilván fenntartással kezelem ettől függetlenül
2022. aug. 9. 18:22
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Még a '90-es években gyerekként láttam egy dokumentumfilmet a jövendöléseiről. Azt jósolta, 1999-ben kitör a harmadik világháború, és egész Európa elpusztul. Iszonyatosan szorongtam emiatt jó ideig. Aztán nem történt meg mégse. Úgyhogy úgy gondolom, kapja be!
2022. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a 99 es dátum úgyszintén megjelenik ebben a jóslatban, hogy akkor ismerjük meg ezt a bizonyos Antikrisztust. Többen arra utalnak, hogy Putyin ekkor került hatalomra. Bár nem jártam utána, hogy ez így van e
2022. aug. 9. 18:54
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
#7: Ez elvileg igaz, de én nem így emlékszem, hanem hogy abban az évben tör ki a harmadik világháború. Egyébként Putyin egy jólelkű filantróp Hitlerhez vagy Sztálinhoz mérve.
2022. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
#6 Létezik egy Heribert Illig nevű német férfi, aki egy olyan elméletet vetett fel, hogy a középkor nem történt meg.A mostani időszámításunkhoz képest 297 évet írtak hozzá a valós időszámításhoz.Ezt valahogy úgy vezeti le, hogy többször igazítottak a naptárakon, és így adódott ez össze.Többet nem írok róla, de nézz utána, ha érdekel.Még csak annyit, hogy a férfi szerint több történelmi karakter egy kitalált személy volt, fiktív életrajzzal, köztük Nagy Károly is.
2022. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6 1999re 7. hóra jósolta, ami akkor szeptembernek számított. Nem világháborút csupán 2 tömb megbírkózását emlegette. tehát 2 éves különbséggel megjósolta 911et.
2022. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!