Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Nostradamus...

Mi a véleményetek Nostradamus jóslatairól ? (Éhezés, járványok, háborúk,) Többi lent

Figyelt kérdés
Alapvetően mindig kételkedve gondoltam mindig ezekre a jóslatokra de Nostradamus szerint a 21. században jön el a Harmadik Anti Krisztus aki keletről érkezik kék turbánban. Kora tavasszal hatalmas európai háború tör ki amiből világháború lesz ami 27 évig fog tartani aminek a kezdetét egy hullócsillag fogja jelezni. Európában hatalmas éhínség lesz később lakhatatlan lesz hosszú évekig. Szűrreálisnak tartom, hogy tarthat egy harmadik világháború 27 évig. Nem igazán találtam Nostradamusrol olyan infokat ami egyértelműen alátámasztaná, hogy miért Fake. Hiszek is benne meg nem is. De az utóbbi időben egyre inkább ott motoszkál bennem, hogy mi van ha valamit tényleg látott a pali. Legalábbis a jelenlegi irány őt igazolja. Nyilván utólag azt húztak rá a joslataira amit akartak. Csak érdekel mások, hogy állnak a témához.

2022. aug. 9. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: Én világosan emlékszem, hogy a harmadik világháború kitörését jósolta abban a dokumentumfilmben, és hogy egész Európa elpusztul benne.
2022. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Az a dokumentumfilm hablatyolhatott bàrmit :) Nem jósolt ilyet
2022. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!