Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van rajta a világ egyik...

Miért van rajta a világ egyik legnagyobb gyógyszergyártó cég vezérigazgatójának a neve egy birósági hirdetményen?

Figyelt kérdés

[link]


Juni 14


2022. aug. 11. 15:08
 1/10 MDaniel98 ***** válasza:
76%
ondolom kézbesíteni akartak neki valamit, amit nem sikerült.
2022. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez az ismeretlen helyen tartózkodó és eljárásban érdekelt személyeknek szóló hirdetmények táblázata. Szóval azért van rajta mindenki, mert nem tudtak nekik iratokat kézbesíteni máshogy.
2022. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És milyen iratokat akarhatnak kézbesiteni? Nem furcsa, hogy egy hires embert "körözni" kell, mert nincs cime?
2022. aug. 15. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nem körözés, ne beszélj már badarságokat.

Ahhoz meg semmi közünk, mit akartak kézbesíteni neki.

2022. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert a véleményed szerint mit hirdetnek birósági hirdetményeken?
2022. aug. 15. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a véleményem, hanem pontosan tudom, mert ez a szakmám. És ennek semmiféle körözéshez nincsen köze.
2022. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"hanem pontosan tudom, mert ez a szakmám"


Azért kerülöd a választ.

2022. aug. 15. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kerülöm a választ, de nem hittem, hogy tényleg ilyen buta vagy. Komolyan körözési listának nézel egy hirdetményi kézbesítés listát, amin az ügyek nagy része még csak nem is büntető?

A P betűsek polgári perek, ahol az alperes ismeretlen helyen tartózkodik. Ügygondnokot rendelnek neki, és a hirdetményt is közzéteszik. Nem körözik, ha nemkerül elő, az ügygondnokkal lemegy a per. Csak nekem van ügygondnokként vagy 15 jelenleg folyamatban, és az összes ügyem alperese fenn van ezen a listán.

A B büntető, de nem körözés, csak simán ismeretlen helyen tartózkodó személy. Lehet, hogy van ellene körözés is, lehet, hogy nincs. A kettő nem ugyanaz.

Vannak végrehajtási ügyek, munkajogi- és közig ügyek... Az összes bíróság összes hirdetményi kézbesítése itt van.

Dehogy körözési lista ez. Viszont az ügyszámból nem is tudunk meg semmit azon túl, hogy milyen jellegű az ügy. És nincs is közünk hozzá.

2022. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Én meg nem gondoltam, hogy ennyire nincsenek érveit meg eszed, hogy személyeskedésbe mész át, ennél okosabbnak gondoltalak, de mégsem vagy az.
2022. aug. 15. 23:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennél szánalmasabb már nem is lehetnél, te szerencsétlen. :D Eszed semmi, de nagy szád az van. :D
2022. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!