Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért szapulják...

Egyes emberek miért szapulják a melegeket, transzneműeket, stb., ahelyett, hogy a családjukkal foglalkoznának?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor ezek az emberek szeretnek mindent elfogadni, ami a család védelme érdekében történik. Azon családénak, amellyel töltött idő inferior a melegekkel, transzneműekkel töltött idővel szemben?

2022. aug. 14. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Azért szapuljuk, mert a társadalom egy egységet alkot, nempedig egyének halmaza amiben mindenki a maga feje után megy, mi pedig normális társadalmat szeretnénk, nempedig dekadens degeneráltat
2022. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Senki nem foglalkozna velük,ha nem hirdetnék a nemi identitásukat.
2022. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És te miért foglalkozol velük, ahelyett, hogy a családoddal foglalkoznál?
2022. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem tudják az "egészségesen születettek" mit csináljanak jó dolgukban. Ezért szórakozásból aljasok. Elképzelni nem tudják, hogy a másik milyen pokolban nő fel. Egy transznemű gyereknek félelemben, folyamatos szorongásban kell élnie, minden gondolatát, megnyilvánulását korlátozni, mert egy fiú/lány olyat nem mond, olyat nem gondol. Folyamatosan színészkedni, teljesíteni azokat az elvárásokat amihez neki semmi képessége - természetesen nem megy neki, és akkor folyamatos megaláztatás, kigúnyolás. Ha lenne reinkarnáció, kívánnám, hogy a következő életeknél csere legyen, aztán azoknak kelljen ezzel a "betegséggel" élnie, akik elképzelni se tudják, milyen jó dolguk van most. Van nemi kromoszóma rendellenesség is, lehet születni interszexuálisnak (hermafroditának), meg van ám ezerféle más betegség, lehetett volna bárkinek bármivel születni. Aztán megtapasztalni milyen, amikor szórakozásból egy életen át belé rúgnak.

"Maradjon a négy fal között" > Tankötelesség van, az édes anyádat!

"Ne propagálja magát" > öt éve meg se mukkan valaki a munkahelyén, azt se tudja hogy húzza össze magát, és akkor megy a piszkálódás, hogy mért nincs barátja/barátnője/gyereke. 8uzi-e vagy? Hogyhogy nem tudod, mi volt tegnap a focimeccsen, 8uzi-e vagy? És megy egész nap a háta mögött, hogy 8uzi-e. Fütyülnek az ablakból utána. "Mért nem marad akkor a négy fal között a 8uzi" Mert bevitte a rendőrség tankötelesség címén, meg régen munkahelyre is bevitték... Öngyilkos is lett utána a fele.

A kedves "egészségesek" meg egy büdös szót nem hallottak volna az elmúlt egy-két évben erről a témáról, ha a saját politikai oldaluk nem épp ebből akarna magának politikai tőkét kovácsolni.

2022. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Szeritnem meg attól szép a világ, hogy sokszínű... Elég unalmas lenne, ha mindenki ugyanolyan lenne...
2022. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Vannak olyan emberek, akik tehetséggel, tanulással, munkával sikert értek el az életükben, és erre büszkék lehetnek.

Vannak, akiknek ez nem sikerült. Ez utóbbiaknak nem marad más, csak arra tudnak büszkék lenni, hogy ők nem melegek.


A melegek elleni gyűlölködés az egyike a legálságosabbaknak. Az USA legvallásosabb (keresztény) államaiban a legmagasabb a keresések száma a nem cisz/hetero nemi aktusokról szóló videókra.

2022. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
#1 Idióta vagy, semmi értelme annak amit írsz:D
2022. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent nem lehet ahhoz hozzátenni, amit a 6-os írt.


talán csak annyit, hogy nézd meg, mennyire frusztrált, tájékozatlan és lusta az átlag magyar. az ilyen embereknek ellenségekre van szüksége.

2022. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy érdekes dolog, hogy ha az ember egy megszokott buborékban él, minden más számára fura, utálandó, megvetendő, káros lehet. Már ha nem nyitja ki a szemét vagy nem kezd el gondolkodni. Igen, na, lusták az ilyenek. Én régen pl. "nagymagyar" voltam, nagyon büszke a magyarságomra (nem voltam miépes vagy jobbikos ugyan). Na, amikor 12 éve kiköltöztem külföldre, mert nem kaptam állást odahaza (csak 4 nyelven beszéltem, de senki nem vette fel, erre olyan állást kaptam Prágában, amilyennek 4x is nekifutottam Pesten). Itt kint is hirdettem a magyarság nagyságát, és erről aztán nagyoin hamar le is szoktam. Mert gáz. Meg mert kinyílt a szemem. Az van, hogy akik odahaza is szapulják a melegeket vagy a transzneműeket, senkit nem ismernek, aki ilyen. Mármint, nem ismerik őket jól. Meg sem próbálnak velük összeismerkedni, vagy normálisan elbeszélgetni, mert a fejükben ott a korlát, hogy jaj, mi lesz, ha ez lesz... Nyitottság kell az élethez, mindenben.
2022. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!