Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Konzervatívok: Miért vagytok...

Konzervatívok: Miért vagytok konzervatívok?

Figyelt kérdés
Ti nem akartok szabadságot? Féltek tőle? Kell valaki, aki megmondja, miről mit kell gondolnotok? Irigylitek mástól, hogy saját véleménye van?

2022. szept. 13. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert a többit utálom. Ez maradt
2022. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Mivel nem egy rózsadombi villában nőttem fel, így a való életben szereztem tapasztalatokat olyan emberekkel, akiket senki semmiben nem korlátozott.
2022. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Mit ér nekik a szabadság pár ezer Forintot. Csak legyen választási krumpli meg egy kis pénz és máris ultrakonzervatívok.
2022. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, a valódi konzervatívokat ne keverd össze a magukat annak hazudott Fideszesekkel. Azok is csak a pénzt számolják a misén.
2022. szept. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes lenne meghatározni, hogy ki az igazi konzervatív. Nagyszüleim falujában több embert is tudok, akik rendszeresen verik az asszonyt, minden nap hullarészegen tántorognak haza a kocsmából, de emellett fennhangon hirdetik, hogy ők vérbeli fideszesek, és keresztény, konzervatív értékeket képviselnek. Nekem erről más elképzeléseim vannak.
2022. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

"Tömött 56-os villamos, két, egymással szemben levõ szék. Az egyiken egy jóarcú, kedves öreg néni kuporog, a másikon egy nõ a gyerekével az ölében.


A kissrác himbálja a lábát, és állandóan belerúg a néni térdébe. Az öregasszony egyre hátrébb húzódik, várja, hogy az anya mikor szól rá a kölyökre. De mivel ez nem történik meg, udvariasan megszólítja az anyát:


-Elnézést, hogy zavarom, de a kisfia folyamatosan rugdossa a lábamat, és ez már az én koromban nem tréfa, eltalál egy csontot, vagy egy eret, akkor az újságosig, meg a patikáig se tudok lemenni. Legyen szíves szóljon rá.


- Mit akar? - reccsen rá az anya -, én nem fogom egy ilyen vénasszony miatt korlátozni a gyerekemet testi szabadságában! Foglalkozzon a saját dolgával, ne az én gyerekemmel!


A villamoson mindenki megdöbbenéssel nézi végig a jelenetet, míg egy rocker kiveszi a szájából a rágót, az anyuka hajába gyönyörűen beledolgozza, majd lágyan így szól:


- Engem se korlátoztak gyerekkoromban!"

2022. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Mert van eszünk.
2022. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Az igazi és teljesen konzervatívok hagyományos értelemben a haladás és a változások ellen vannak. A technológiai és a társadalmi fejlődés kerékkötői.

Nem vagyok konzervatív mert a fejlődés pártján állok. Csak néhány témában és értékekben vannak konzervatív nézeteim. Olyanokban mint a lovagiasság és a tisztesség. Ezek sajnos ma már kihaltak. Már nem az úriemberek és úrinők korát éljük. Az emberek az igazság helyett inkább figyelnek a kellemes hazugságokra. Ezt felismerve a politikai vezetők és a médiaszereplők beleértve az influenszereket is hazugságokkal etetik a híveiket. Mert az igazság nem hozna annyi követőt és választót hogy fel tudjanak emelkedni.

2022. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
#8: Akkor a konzervatív tulajdonképpen a boomer szebben hangzó megfelelője?
2022. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Én azért lettem az, mert önálló gondolataim nincsenek, ennélfogva jobb, ha megmondják mindig, mit kell tennem, mintha magamtól kéne kitalálnom.
2022. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!