Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy Szilágyi...

Lehetséges hogy Szilágyi Lilliána - akár politikai okok miatt de - hazudik mint Amber Heard?

Figyelt kérdés

Lilliána azt állítja molesztálta a nagyanyja (miután az apját is vádolja és ezért az apja perel)

[link]

- kb az apját is ezzel vádolja és sok mással.


Liliáná azt állítja hogy légzési nehézségei voltak a zaklatás miatt (akkor hogy lett úszó?)

[link]


Liliána azt állítja, hogy az apja és a nagyapja sokat verekedett.

[link]



1. Gyakorlatilag az egész család vádolva van valamivel


2. A testvére szerint Lilliána hazudik.


A kérdés szerintetek miért hazudna ? (Amber Heard miért hazudott volna ?- még is kiderült hogy hazudott )



2022. szept. 19. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem nézd meg az interjút az Apjával..
2022. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Lehet szívtelen vagyok, de les.arom, esélyem nincs megismerni a valóságot, bemondásos alapon pedig elvből nem ítélkezek, mert nem akarok olyan lenni, mint a woke csürhe. Nem is az én felelőségem megtalálni a hazugot meg a bűnöst, mi szükség az ilyen kocsmai elemzésekre akkor?
2022. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Amber Heard sem hazudott...
2022. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

#3

Sok telexet olvasol? 😂

2022. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Drakula ***** válasza:
84%

3-as

Ő maga ismerte be, a hazugságainak felét.

A másikat bizonyitották.

2022. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen esetekben nincsen 100%, max ha felvétel van róla. Személy szerint nem hiszem, de a felmutatott bizonyítékokon múlik.
2022. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Andizsuzsi ***** válasza:
78%

Egyrészt már van egy bírósági döntés - a szülők válási határozata, amiben benne van, hogy az apa agresszív, a feleségét elszigetelte mind a családjától, mind a barátaitól, dolgozni sem engedte.

Másrészt most, hogy az apa feljelentette Liliánát rágalmazás vádjával, Lilunak lesz lehetősége azokat meghallgattatni, akik mellette tudnak szólni. Állítólag nem rövid a sor.

Harmadrészt egyszer már itt leírtam, hogy nekem nagyon sokat mondott, amikor apuka és Gréta együtt adtak interjút. Megkérdezték a lányt, hogy őt is elszigeteli-e apuka a kortársaktól, ahogy az Liliána állítja. Gréta erre valami olyasmit mondott, hogy nem, ő szokott a barátaival találkozni, pl kávéznak az egyetem büféjében. Azért az elég árulkodó, ha egy 19 éves lány nem tud a kortársaihoz kötődő programot sem felsorolni az elmúlt 10 évből.

2022. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gréta szövege nem tudom te abból hogy veszed ki hogy nem tudod semmi programot mondani. Mikor éppen példát is mondott.
2022. szept. 19. 14:24
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
#8 akkor szerinted a teljesen hétköznapi és megszokott, hogy egy egyetemista fiatal lány társasági élete megáll a suli büfében kávézásnál. Ez tudod hogy azt jelenti, hogy egyetemen kívül semmilyen programja nincs a “barátaival”? Mert akkor azt mondta volna, mivel az mégis csak jobban mutatja ha nincs korlátozva.
2022. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Egy biztos, azzal a nővel aki az apját bíróságra viszi nem szeretnék kapcsolatot. Ott komoly gondok lehetnek pszichésen...
2022. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!