Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A covid nem hozta el a HO-t a...

A covid nem hozta el a HO-t a közszférába majd a resziválság elhozta?

Figyelt kérdés

Közszféra. A covid alatt végig be kellett járni egy nap HO se volt. Amikor az utcára is alig lehetett kimenni amikor 15h-kor zártak a boltok, akkor is full bentlét volt.


És most mit hallok? A fenntartó felméri a HO eszközigényét és feladatlistát kér hogy mi helyezhető ki HO-ba.... mindezt szeptemberben le akarják zavarni mert akár (akár!!) okt 1-től élesben is szükség lehet a HO-ra!!


NA! AMIHEZ A covid kevés volt, a rezsi elég lesz?


2022. szept. 22. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, pl az ORFKnál a COVIDnál is megvolt ez a felmérés. Majd a felmérés alapján megállapították, hogy ez drága lesz, úgyhogy nem lesz HO.

Szóval a felmérést még ne vedd készpénznek:D

2022. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"Szóval a felmérést még ne vedd készpénznek:D"


de annak veszem mert megkapták az MVM-től az energetikai előkalkulációt. Kb 13x energiaszámla az év végéig....

2022. szept. 22. 12:50
 3/13 A kérdező kommentje:

2,8 milliós számla egy intézményben épületblokkban 36.400.000re nő. és ez csak EGY BLOKK.


lesz itt HO!!

2022. szept. 22. 12:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi suliba akkor is be kell járnod
2022. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahelyi laptop minden szoftverrel meg alsóhangon félmillió. Szóval ha már 70en vagytok a blokkban, olcsóbb a rezsit kifizetni. És még nincs hozzá kiépítve a VPN meg társai.
2022. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Egy munkahelyi laptop minden szoftverrel meg alsóhangon félmillió."


És miből gondolod hoy adnak gépet és nem "indirekte" rávesznek hogy "önkétn" az otthoni gépet használd? Áruld már el!


Amikor otthonra adnak feladatot (mert olyan is van ám) akkor se adnak semmit hozzá. Oldd meg. Ahogy akarod.

Hol élsz te?

2022. szept. 22. 12:57
 7/13 A kérdező kommentje:
A tavalyi érettségi szezonban nem volt printer a sajátomat hoztam be hogy tudjak dolgozni.... saját tonerrel (14.000 ft) amit a feladat le is zabált.fel se merült hogy vesznek egyet nekem, még egy köszönömöt se kaptam...
2022. szept. 22. 12:59
 8/13 A kérdező kommentje:
te buborékban élsz! Céges laptop??? Sajátoddal oldd meg! Nem oldod meg? Akkor lehet elmenni végleg.
2022. szept. 22. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:

6, egy cosmó embernke nincs is számítógépe otthon:D

és nem, a munkahely nem kötelezhet otthoni erőforrások hasnzálatára. Benne van a szerződésben, hogy a munkához szükséges feltételeket a munkáltató köteles biztosítani.


nyilván munkafüggő is, de én nemigen tudok elképzelni olyan típusú munkát, amit én az otthoni, vírusírtó nélküli lehasznált PC-mről tudnék végezni.


Mondjuk... mi az, hogy "otthonra adnak feladatot"? Milyen munkakör a téma? Házi feladat egy munkában?:D

2022. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább csak kötelező szabadságolás decemberben.
2022. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!