Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem töltöm ki a népszámlálá...

Phoenix369 kérdése:

Ha nem töltöm ki a népszámlálási papírt akkor az von e valami következményt maga után ?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 11:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
#9 Az EU parlament konteó számodra? 😂 Baszki, azt hittem a politika kategóriában vagyok, ahol politikáról lehet beszélgetni...😂
2022. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
Ohh, bocs 10-es, neked szántam a válaszomat. 😉
2022. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
És mi van ha valaki kamu adatokat ír?
2022. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
A sok furcsaság mellett egy nagyon lényeges dolog ebben az idézőjeles népszámlálásban az, hogy pontosan precízen be is azonosítanak a válaszokhoz. Ez teljesen kizárja a statisztikai célokat, minden statisztika alapelve az anonim módon történő adatfeldolgozás.
2022. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Itt a 2011-es kérdőív, ugyanezt kérték akkor is a lakásokról:

[link]

Itt a 2001-es lakáskérdőív:

[link]

1990-ből kérdőívet nem találtam, de itt egy csekély párszáz oldalas kötet az eredményekkel. Külön ajánlom figyelmedbe a 97-edik oldaltól kezdve, ahol a lakás komfortfokozatát, fűtési módját sorolják :

[link]


Tudom, hogy itt tényekkel érvelni felesleges. De én megtettem, ami tőlem telik, az én lelkiismeretem tiszta.


"minden statisztika alapelve az anonim módon történő adatfeldolgozás"

Miért ne lehetne azonosítható módon felvenni az adatokat és utóbb anonimizálni? Pontosan ez történik egy népszámlálásnál. Nem azt kérem, hogy bízzál a rendszerben. Csak azt, hogy ne tekintsd képtelenségnek, hogy lehetséges személyre szólóan felvenni az adatokat (mert anélkül honnan tudják, hogy kit kell egyáltalán megkeresni), és utána anonim módon kezelni.

2022. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
#14: Eddig sem volt ténylegesen anonim. Az előzőt online töltöttem ki, ahogy beléptem a felületre a levélben kapott kódommal, a nevemen kívül már minden adatom automatikusan ki volt töltve: születési hely, lakcím, kutyafasza, talán még a személyim száma is. Ezek alapján csak az nem azonosít be, aki nem akar.
2022. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

#15 Ezzel már semmire nem mész. Már csak a legnaivabbak hiszik el, hogy a világot doromboló kiscicák uralják, akik jót akarnak. Millió bizonyíték van rá, hogy az emberek tönkretéteke szándékos és nyilván a "népszámlálás" sem véletlen. El lehet gondolkozni, hogy alárendeled magad, vagy ellenállsz..


[link]

2022. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 rizsaa válasza:
Személyre van a népszámlálás vagy lakcímre ? Mi van ha kevesebb lett be írva mint amennyi valójában lakik ott .
2022. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!